PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rockettheme quasar teması News Show Pro GK4 sorunu

Karşı
26-02-2012, 01:27
473

Quasar temasına News Show Pro GK4 kurdum fakat devamını okuda resimdeki gibi bir problem oluyor..

Link : Giresun Görele Karadere Köyü Derneği - Anasayfa (http://karaderekoyder.com/v2/)

muratyil
26-02-2012, 02:30
rt_quasar/css/style2.css97.satırda aşağıdaki siyaha boyadığım kodu silersen arkaplan tümden kalkar oraya kendi resim yolunu yazarsan senin atadığın arkaplan görünür.

.readon {
-moz-background-clip: border;
-moz-background-origin: padding;
-moz-background-size: auto auto;
background-attachment: scroll;
background-color: transparent;
background-image: url("../images/body/style2/readon-r.png");
background-position: 100% 0;
background-repeat: no-repeat;
}
style2.css (line 97)
body a, #rt-main-surround .rt-article-title, #rt-main-surround .title, #rt-showcase .title, #rt-showcase .showcase-title span, #rt-top

Karşı
26-02-2012, 02:33
rt_quasar/css/style2.css97.satırda aşağıdaki siyaha boyadığım kodu silersen arkaplan tümden kalkar oraya kendi resim yolunu yazarsan senin atadığın arkaplan görünür.

.readon {
-moz-background-clip: border;
-moz-background-origin: padding;
-moz-background-size: auto auto;
background-attachment: scroll;
background-color: transparent;
background-image: url("../images/body/style2/readon-r.png");
background-position: 100% 0;
background-repeat: no-repeat;
}
style2.css (line 97)
body a, #rt-main-surround .rt-article-title, #rt-main-surround .title, #rt-showcase .title, #rt-showcase .showcase-title span, #rt-top

Hocam resmin boyutu büyük arka planı kaldırmak evet bir çözüm ama ben kalsın istiyorum
474

resim boyutu 240 px.

muratyil
26-02-2012, 12:51
Hmm aslında temayı incelemedim bu sorun niye olmuş anlamadım. Bir şekilde düğmenin sol tarafını kapatacak kod eklenmemiş ya da resim yok. O zaman şöyle yapalım siz css dosyasına aşağıdaki kodu ekleyip ekteki küçük resmi de images/body/style2/ klasörüne atın bakalım.

.nspArt .fright {
background:url(../images/body/style2/readon-l.png) no-repeat left;
padding-left:10px;
}

477

Karşı
26-02-2012, 22:34
Hmm aslında temayı incelemedim bu sorun niye olmuş anlamadım. Bir şekilde düğmenin sol tarafını kapatacak kod eklenmemiş ya da resim yok. O zaman şöyle yapalım siz css dosyasına aşağıdaki kodu ekleyip ekteki küçük resmi de images/body/style2/ klasörüne atın bakalım.

.nspArt .fright {
background:url(../images/body/style2/readon-l.png) no-repeat left;
padding-left:10px;
}

477

Hocam dediğinizi yaptım o zaman da resimdeki gibi oldu :(

482

muratyil
27-02-2012, 00:05
o zaman resmin adını değiştirin readonsol gibi birşey yapın css deki ismini de değiştirin bakalım.

Karşı
27-02-2012, 00:17
o zaman resmin adını değiştirin readonsol gibi birşey yapın css deki ismini de değiştirin bakalım.

Bu seferde linkteki gibi oluyor hocam bakınız ;
Giresun Görele Karadere Köyü Derneği - Anasayfa (http://www.karaderekoyder.com/v2)

muratyil
27-02-2012, 11:14
Kodu doğru eklememiş olabilirmisin? eklenmemiş gibi görünüyor.Özelden şifreleri gönder girip bir bakayım ama ancak akşam bakabilirim gündüz işim çok yoğun.

Karşı
27-02-2012, 11:18
Kodu doğru eklememiş olabilirmisin? eklenmemiş gibi görünüyor.Özelden şifreleri gönder girip bir bakayım ama ancak akşam bakabilirim gündüz işim çok yoğun.

Hocam ekledim olmayınca kaldırdım... Ben size şifreleri göndereyim bakın ama temadanmı kaynaklanıyor bendenmi anlamadım bir sürü hata oluyor...

Temayı değiştirebilirim hatalarla başa çıkamazsam çokda güzeldi tema ama :(

Karşı
11-04-2012, 00:13
Sorun güncel sadece link değişti :) yardım edebilecek bir hocam varmı?

http://www.karaderekoyder.com

Karşı
11-04-2012, 21:46
News Show pro gk4 şu anda sitemde resimdeki şekilde görünüyor modüldenmi tema css ayarlarındanmı sorun anlamadım

739

Akar
11-04-2012, 23:11
Bakacağım ben ama bir dahaki arada inşeallah.

Karşı
12-04-2012, 09:22
Bakacağım ben ama bir dahaki arada inşeallah.

Tamam hocam haberlerinizi bekliyorum