PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ içerikler sitede gözükmüyor

seri_ac
28-02-2012, 12:47
iyi gunler
joomla 1.7 de içerikler yayında idi herşey iyi güzeldi birden sitedeki tüm içerikler yokoldu.yönetimden bakıyorum ters bi durum göremedim bütün içirikler yayında gözükmesine rağmen sitede gözükmüyor...farklı tarayıcılarda denedim yine olmadı.. bir yerde cache klasörünü içini boşaltın yazıyor onuda denedim oda olmadı...
**pazar günü alınmış yedeğim var onu geri yüklediğimde benim hiç sorunum kalmıyor ama çözümü öğrenmek istediğimden buraya yazıyorum..

mhusty
28-02-2012, 13:04
iyi gunler
joomla 1.7 de içerikler yayında idi herşey iyi güzeldi birden sitedeki tüm içerikler yokoldu.yönetimden bakıyorum ters bi durum göremedim bütün içirikler yayında gözükmesine rağmen sitede gözükmüyor...farklı tarayıcılarda denedim yine olmadı.. bir yerde cache klasörünü içini boşaltın yazıyor onuda denedim oda olmadı...
**pazar günü alınmış yedeğim var onu geri yüklediğimde benim hiç sorunum kalmıyor ama çözümü öğrenmek istediğimden buraya yazıyorum..

kullandığınız tema nedir acaba ? Hani siteye durduk yere birşeyler olmaz.. :) Ya bazı yerlerde ayarlarıyla oynanmıştır yahut hack girişimi bile olabilir..Ama genellikle böyle sorunlar temalardan kaynaklanabiliyor...

seri_ac
28-02-2012, 13:28
evet temanın ayarlarından olmuş şimdi düzelttim..

mhusty
28-02-2012, 13:39
evet temanın ayarlarından olmuş şimdi düzelttim..

Çözülmesine sevindim...