PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sitemize ne oluyor ? (ulaşılamamazlık)

mesoftbilisim
29-02-2012, 00:30
Merhaba dostlarım;

joomla.gen.tr sitemize gün içerisinde bir çok kez ulasamıyorum site bir türlü açılmıyor bu gün için geçerli degil her gün yaşıyorum bunu sebebi nedir?

Karşı
29-02-2012, 00:32
Merhaba dostlarım;

joomla.gen.tr sitemize gün içerisinde bir çok kez ulasamıyorum site bir türlü açılmıyor bu gün için geçerli degil her gün yaşıyorum bunu sebebi nedir?

Gün içinde bir çok kez uğruyorum siteye ve foruma hiç böyle bir soruna rastlamadım

mesoftbilisim
29-02-2012, 00:33
ben az önce yaklasık 10 dk ulasamadım ? :(

Karşı
29-02-2012, 00:35
Bende yaklaşık bir saattir sitedeyim arada çıktım geri geldim neyse yönetici arkadaşlar ilgilenir ama hatayı görmeden çözüm önermekde zordur

mesoftbilisim
29-02-2012, 00:42
tekrar ettiginde prt sc alayım :)

muratyil
29-02-2012, 00:42
Biraz geç açılıyor ama hiç ulaşamadığım olmadı bence sizin internet erişiminizde sıkıntı olabilir

mesoftbilisim
29-02-2012, 00:46
sanmıyorum netten sıkıntı kaynaklandıgını bir sürü siteye giriyorum cıkıyorum

Akar
29-02-2012, 01:03
Sunucu, joomla.gen.tr için aldığımızdan bu yana; 69 gündür açık. Tabii arada servislerin bazılarında sıkışma ya da başka sorunlar olmuş olabilir ama genel olarak bir sorun olmadığını söyleyebilirim. Fiziksel bir sunucu kullanıyoruz ve oldukça iyi bir donanıma sahip.

Tabii bu geri bildirimi aldığımıza göre bir denetleme yapalım sunucuda.

mesoftbilisim
29-02-2012, 01:18
akar bey sorunu oldugunda prt scr ile size geri dönüs yapacagım tam ekran alacagımdan saat ve oan açık olan diger siteleride görebileceksiniz ben bu olayı bir kac kez yasadım bilgileri toplayıp dönüş yapacagım size amacım baltalamak yada sorun cıkarmak degil aksine bizim iyiliğimiz icindir kimse yanlıs anlamasın

Akar
29-02-2012, 01:23
akar bey sorunu oldugunda prt scr ile size geri dönüs yapacagım tam ekran alacagımdan saat ve oan açık olan diger siteleride görebileceksiniz ben bu olayı bir kac kez yasadım bilgileri toplayıp dönüş yapacagım size amacım baltalamak yada sorun cıkarmak degil aksine bizim iyiliğimiz icindir kimse yanlıs anlamasınYanlış anlaşılacak birşey yok güzel kardeşim, neyi baltalayabilirsiniz ki zaten? Bir bildirimde bulunuyorsunuz burada.