PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Community Builder hakkında sorular

gokhan
29-02-2012, 12:12
merhabalar;

Community Builder hiç kullanma ihtiyacı duymadım bugüne kadar ama sanırım şimdi ihtiyacım var konuyla ilgili geniş bir araştırma yaptım özellikle türkçe sorunu ile karşılaştım , şimdi gelelim sorularıma :)

1> yapımcının sitesine baktığımda "CB Field Manager admin paneli için, CB Registration: üye kaydı, CB Member Lists: sitede görülen üye listesi, CB Profile: bu da profili " şimdi bunlar benim tam istediğim şeyler, sitede görünen üye listesine siteye giren kişiler tarafından (örnek: arabalar, motorsiklerler vb... seçenkleri seçtiğinde filitreleme yapabiliyormu

2> herşey tamam ama sonuçta son sürümün türkçesi yok ama 1.7 nin türkçesini buldum ama kendisini ve eklentileri yok :) acaba 1.8 kendisiyle 1.7 nin TR siyle harmanlasam olcakmı :)

görüşlerinizi ilgiyle beklemekteyim

Saygılarımla...

gokhan
29-02-2012, 13:22
CB Admin Menu Navigation Module 1.0 diye birşey var bu ne işe yarıyor bilginiz varmı? açıklama metnini TR ye çevirdiğimde hızlı bağlantılar ekler diyor.

Bu Joomla 1.0.X/1.5.X yönetici modülü Joomla backend (cpanel ve menü) için Community Builder ile ilgili hızlı bağlantılar ekler. Community Builder hızlı bağlantıları yanı sıra modülü CBSubs varlığını tespit ve hızlı bağlantılar da CBSubs katacak.

Community Builder uzmanı lazım :)

By_YoLcu
29-02-2012, 13:44
Navigation Module cb de Kullanılan Menüleri Bir Modülde Toplar ve Admin Panelinde İstediğin Modül Pozisyonunda Yayınlamanı Sağlar. Ben Kullanmıyorum Çünkü Bu Menülere Bileşenler Kısmından Ulaşabiliyosun.
Türkçe Konusuna Gelince Ben 1.7nin Türkçesini Kullanıyorum Gayet de Güzel Çalışıyor Birkaç Yeri Türkçeleşmiyor O da Sorun Yaratmıyor. Yine Takıldığın Yerler Olursa Yardımcı Olabilirim.

gokhan
29-02-2012, 13:48
anladım peki 1 ve 2. sorularımda aydınlanmak istiyorum :)