PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kabul edilmeyen site içeriği

güngör
01-03-2012, 14:32
Sayın Kullanıcımız,

Hoş geldiniz e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizden sonra AdSense başvurunuzu incelemeye devam ediyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık. Sorunlar:

- Kabul edilemeyen site içeriği

Sitem için goole adsense başvuruma böyle bir cevap geldi.Acaba bu tam olarak nedir. Tecrübe sahibi olan veya bir bilgisi olan var mı acaba. Sitem 3 domainle çalışıyor.

Ustalardan yardım bekliyorum
teşekkürler

mhusty
01-03-2012, 14:35
Sayın Kullanıcımız,

Hoş geldiniz e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizden sonra AdSense başvurunuzu incelemeye devam ediyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık. Sorunlar:

- Kabul edilemeyen site içeriği

Sitem için goole adsense başvuruma böyle bir cevap geldi.Acaba bu tam olarak nedir. Tecrübe sahibi olan veya bir bilgisi olan var mı acaba. Sitem 3 domainle çalışıyor.

Ustalardan yardım bekliyorum
teşekkürler

Site içeriğini spam olarak algılıyor olabilir 3 domainle çalışıyor diyorsanız...

güngör
01-03-2012, 14:47
peki ne yapmamı tavsiye edersiniz

mhusty
02-03-2012, 20:17
peki ne yapmamı tavsiye edersiniz

adsense hakkında pek bir bilgim yok ...ama bu üstadlardan bir öneri gelebilir..

BozTurk
02-03-2012, 20:52
siteniz aşağıdaki konularda bir içeriğe sahipse addense onayı alamazsınız çünkü bu katagorilerde addense yayını yasak googlede

sohbet
şarkı sözü
telif hakkı içeren şairlerin şiirleri
manken resimleri
telif hakkı içeren her türlü resim sitesi
telif hakkı içeren flash oyunlar sitesine
müzik sitelerine
yada buna benzer konular..

ozellikle google türkiye bürosunda çalışan çok fazla denetçi çalışan var sitenizi görürlerse yada biri şikayet ederse anında geçersiz tıklama bahanesi ile banlanıyorsunuz ve bir daha sisteme giremiyorsunuz.

Akar
02-03-2012, 21:15
Güngör hocam sizde ders içeriği faln da vardı sanırım, kabul edilmiyor adsense için. Siteyi komple ders kaynağı sitesi olarak algıladılarsa y da öyle bir site ile başvurduysanız kabul etmiyorlar. Eğitime reklam bulaştırma diyorlar kısaca...ne alakaysa. Asıl olay şu ki bu sitelerden adsense ile çok iyi paralar kazanıldı ama Google bunu kendisi ve reklamverenleri açısından uygun görmedi.