PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sitemizde Bir Projelerimiz Bölümü Açsanız mı?

cabirpekdemir
01-03-2012, 17:30
Selamların En Güzeli İle;
Sayın site yöneticileri, her ne kadar bazı arkadaşlarımız böyle bir girişimi istismar etmeyi düşünebilecek olsa bile, acaba projelerimizi anlatabileceğimiz, fikri tartışmalarını yapabileceğimiz, yaptığımız işleri yada yapmayı düşündüğümüz işleri, sitelerimizin adını (reklam kaygısı olmadan) yazabileceğimiz bir bölüm açsak mı?

Site Yöneticileri tecrübeleri ile bu konuda en doğru kararı vereceklerdir.

Hürmetlerimle...

synthetic
01-03-2012, 17:36
Ben yönetici değilim ama izninizle fikrimi söyleyeyim. Bence bu bölüm istismara oldukça müsait bir yer olur. Tonla internet sitesinin olduğu ve yeni proje üretme sıkıntısının çekildiği bir zamandayız. Dolayısıyla özgün bir fikir paylaşıldığı anda çalınma ihtimali oldukça yüksek olur. Bu dediğim yapmayı düşündüğünüz işlerin tanıtımı içindi. Yapılmış işleri de koymak reklam yapmaktan farklı bir şey değil gibi geliyor bana.

Akar
01-03-2012, 19:42
Bunu forumda düşünmüyoruz. Fikir almak için serbest bölge ve projelerimiz ile ilgili sorularımızı sormak için Joomla, Drupal, Wp vesair soru-cevap alanlarımız zaten var. Bu sebeple gerek olduğunu düşünmüyoruz. Yardımlaşma esnasında site isimlerini de zaten kullanıyoruz, bunda bir sorun yok. Kimse yardım arayan birine reklam yapıyorsun demez :)