PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Resim Slayt Yapmak Hakkında

cabirpekdemir
01-03-2012, 19:36
S.A.
Sevgili Arkadaşlar ve üstadlar, bu resimdeki gibi bir slideshow nasıl yapabilirim?
Joomla İstanbul Toplantısına katılan bir arkadaşımız buna benzer birşeyi yapmıştı sanırım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
521

Akar
01-03-2012, 20:10
Cabir Bey öncelikle konu başlığını değiştirdim. Lütfen başlıklarda konunun içeriğine işaret edici kelimeler kullanmaya özen gösterelim.

Sorunuza gelirsek, resimden çok bir şey anlayamadım. Konuşarak, yazarak anlaşmayı yeğliyorum. Bu resimde benim gördüğüm, bir büyük resim altında küçük resimler. Bunu bir içerik içinde mi yapacaksınız, yoksa komple bir resim bileşeninin görüntüsü mü olacak anlayamadım tabii. Siz istediğiniz özellikleri yazsanız daha iyi olur gibi. Görüntü olarak de bu resimle desteklenmiş olur.

cabirpekdemir
01-03-2012, 20:30
SA Akar üstadım başlığı değiştirdiğiniz için teşekkür ederim. Yapmaya çalıştığım şeyi şöyle izah etmeye çalışayım. İstediğim kategorideki resimleri gösterecek bir slayt eklentisi ancak bu resimleri gösterirken maskeleme yapmak istiyorum. Yani resim köşeli olsada slaytta köşeleri oval olacak. Bunun çok güzel bir uygulamasını ailemevyemekleri.com da bir arkadaş yapmıştı. İnş anlatabilmişimdir.