PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Admin Giriş Modül Giriş hata 500

istbal
06-03-2012, 19:17
Merhaba

2 sitem için admin giriş hatası 1 sitem içinde galeri modül giriş hatası alıyordum..Bazen configration.php izinlerini 777 olarak değiştirdiğimde düzeliyordu.Yani mantık olarak bir şeyi düzelttiğinde hep öyle gitmesi gerekir.Ancak belli bir aradan sonra tekrar devam ediyor..

Hosting firmam sistemsel bir sorun görünmüyor.Tüm ayarlar normal..Bu konu benim yada kullandığım tema ile mi alakalı ? 3 temada birden sorun olmaz olursa da şansızlık tabi.

Bu uyumsuzluğu başka yaşayan var mı arkadaşlar.Benim yada hosting firmamın yapması gereken birşey var mı??

M.Enes AYDÜZ
06-03-2012, 19:29
siteadi.com/administrator yazdığınızda giriş formu gelmiyor ve hata mı çıkıyor?

Yoksa yönetici bilgilerinizle giriş yaptığınızda, açılan yönetim panelinde mi bu hata çıkıyor?

M.Enes AYDÜZ
06-03-2012, 19:32
Aklıma gelmişken yazayım. Eğer ikinci durumu yaşıyorsanız, muhtemelen uygulama ekleriyle ilgili bir sorun var. Sorundan önce son yüklediğiniz uygulama eklerini hatırlıyor musunuz?

Yönetici temanız standart olarak gelen tema mı? Yoksa farklı bir tema mı kullanıyorsunuz?

Son soru, sitenizi quickstart olarak mı kurdunuz?

istbal
07-03-2012, 11:11
mesela aylar önce yaptığım bir sitede aralıkla hiçbirşey yüklemeden giriş yapıyordum..Admin paneline şifremi giriyorum.
Hata 500 çıkıyor..

iki sitem içinde cloudbase 2.5 teması kullandım..Galeri modülünden başka extra birşey yüklemedim.Basit sitelerdi.1 sitemin
admin paneline giriş yapamıyorum. 1 Siteminde Galerim modülüne giriş yapamıyorum..Hata 500 veriyor..

Hostingi firmamla görüştüm bizden kaynaklanan bir durum yok dediler..Çalışan siteler durup dururken neden hata verir anlamadım?

istbal
07-03-2012, 11:18
sitemi quickstart olarak kurmadım..Yönetici temam standart

istbal
07-03-2012, 11:30
Allah tan siteler çalışıyor..Yoksa günlerdir halledemiyeceğiz sorunu :)