PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ admin panel beyaz sayfa

MuratKONDAK
07-03-2012, 14:10
admin panel şifre bölümü geliyor fakat kullanıcı adı şifre yazınca beyaz sayfa geliyor siteden giriş yapıyorum siteye giriyor ama admine girince beyaz sayfa geliyor administrator dosyasını komple değiştirdim yeniden yükledim ama yinede olmadı yardım lazım lütfen....

Akar
07-03-2012, 14:55
Kullanılan bir eklenti sorun oluşturuyordur muhtemelen. Phpmyadminden extension tablosuna bir bakıp üçüncü parti uygulama eklerini kapatarak girmeyi deneyin derim.

MuratKONDAK
07-03-2012, 15:16
herşeyi bilmek zorundamısınız siz akar hocam :) :D dediğiniz gibi 3. parti yazılımlar ile alakalı imiş silindi ve düzeltildi teşekkürler

Akar
07-03-2012, 15:29
kapatma işlemini nasıl yapıcam acabaYayın değeri 0 verilirse kapanır.

selcuknet
14-09-2012, 23:27
Yayın değeri 0 verilirse kapanır.

akar hocam şimdi bendede problem var. site erişim ayarlarıyla oynarken hata yaptım. böyle bir konuyu daha önce cevaplamışsınız. wiewvles [6,3,8] değer verin diye ama o değeri kabul etmiyor. biraz acemiyim nasıl düzeltebilirim kardeşim. yardımcı olursan çok sevinirim.

sukruak
16-09-2012, 00:58
akar hocam şimdi bendede problem var. site erişim ayarlarıyla oynarken hata yaptım. böyle bir konuyu daha önce cevaplamışsınız. wiewvles [6,3,8] değer verin diye ama o değeri kabul etmiyor. biraz acemiyim nasıl düzeltebilirim kardeşim. yardımcı olursan çok sevinirim.

Son yaptığınız değişiklik neyse iptal etmeyi deneyin. Yani eklenti vs yüklediyseniz kapatın