PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Javascript veya başka bir dille yapılmış tercih robotu

kadir mert
09-03-2012, 23:33
Selamın Aleykum arkadaşlar, bana acil olarak javascript veya başka bir dille yazılmış tercih robotu scripti lazım şu şeklide olacak DGS Tercih Robotu 2011 | tercih.web.tr (http://www.tercih.web.tr/dgs-tercih-robotu.asp) bu şekilde olacak ama php olması lazım yapabilecek arkadaşlar varsa fiyat görüşebilirim

Macit
10-03-2012, 04:15
İlk müsait zamanda bu tarz bir alt yapı hazırlar paylaşırım, (Paylaşım:rolleyes:)

kadir mert
10-03-2012, 12:22
Allah razı olsun macit hocam

kadir mert
19-03-2012, 14:50
Hocalarım size bir sorum olacak ben bu dediğim olayın php değil ama aspxlisini buldum diyorum ki windows sunucuya kursam siteyi ve dizinede bu scriptti atsam script çalışır mı? mdb dosyası falan var

mhusty
19-03-2012, 14:57
mdb dediğiniz veri tabanı türü zaten , aspx ile yapılmış bu scripti joomlayamı entegre etmeyi düşünüyorsunuz pek anlayamadım istediğinizi ... Sadece bu scripti başka bir sunucuya ve domain altında kurup linklendirme yöntemi ile yapabilirsiniz..

kadir mert
19-03-2012, 15:00
Şimdi şöyle ben bir site yapıcam joomla ile. Sadece bu scriptide dizin içine atıp link versem çalışırımı mdb dosylarını falan komple bir klasör daha oluşturup hepsini içine atsam ve sonrada link versem olur mu