PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : JomSocial kurunca admin paneline giremiyorum

shelcuk
09-03-2012, 23:56
Merhaba,

Çalıştığım şirket de çalışanlar için intranetde yayınlamak üzere joomla ile bir portal hazırladım, bu portala jomsocial li kurup ayarlarını da yaptıktan sonra admin paneline girmek istediğimde bir süre girmeyi deniyor yükleniyor diyor sonunda beyaz ekran çıkıyor ve o şekilde kalıyor. Bu sorunu farklı bir bileşen yüklerkende görmüştüm ve sorunun neden kaynaklandığını anladım ancak çözüm için yardım rica ediyorum.

Şirket ağında çalışanların her siteye girmemelerini sağlayan blok sistemi var, bir çok site engelli. Anladığım kadarıyla jomsocial ilk girişte internete bağlanmaya çalışıyor sistem engellediği içinde joomla kararsız kalıp kitleniyor. Çünkü ağ kablosunu çıkardığım da sorunsuz bir şekilde girebiliyorum.

Acaba bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır? Mesela jomsocial'ın ayarlarından veya bir şekilde internete çıkmaya çalışmasını engelleyebilirmiyiz ?

Yardımlarınızı rica ediyorum, eğer sorunumu çözersem çok makbule geçecek

uniform server 8.4.0
joomla 2.5.2 versiyonu yüklü

Akar
10-03-2012, 14:15
Hiç bilgim yok, lisans kontrolü için böyle bir özelliği var olabilir...emin değilim. Belki de işletim sisteminiz ile ilgili bir durumdur.

orhangazi10
10-03-2012, 20:36
ben kurdum bir problem yok hocam.