PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Chrome/Mozilla ' da düzgün Explorerde Kalın Yazılı

webkahriman1
10-03-2012, 13:40
Web sitem Chrome ve Mozilla'da düzgün
İnternet Explorerda kalın yazılarla farklı bir görüntüsü var.

Site (http://u2dekor.albinweb.com)

Yardımlarınız için simdiden teşekkürler.

istemihan05
10-03-2012, 22:01
Kullandığın temayı kullanan birçok site var. Hiç birinde böyle bir sorun yok. Temayı kaldırıp tekrarkurun. Başka bir tema ile de kontrol edin. Başka temada sorun vermiyorsa, temayı tekrar kurduğunuzda sorun yine aynı ise temayı üretici firmadan tekrar indirin kurun. Crack kullanıyorsanız böyle şeyler olması doğal.

Akar
11-03-2012, 00:07
Ben bir sorun görmüyorum ama ücretli temalar için sadece özel üye alanlarında yardımlaşma yapıyoruz.

Macit
11-03-2012, 00:48
IE 9 da bozulma oluyor, temanın css dosyasında değişiklik yaptınız mı? Gerçi benim ie de de problem olabilir kullanmadığım için güncellemeleri vs. yapmıyorum.

mimicom
11-03-2012, 02:34
İe derken ie nin sürümünü belirtmeyi unutmayın. Böyle soran arkadaşların ie6 veya 7 kullandığını görüyoruz. Çözümlerde yanlış ifadeler veya yorumlar eklemiş oluyoruz. Sizi çözüm noktasında yanlış bilgilendirmemek için problem olan ie sürümünüzü söyleyiniz.
Öyle bakalım. Teşekkür ederim.

Evet gerçekten de yazılar büyüyor. Temanın kendisi ile ilgili problem. Temayı iyi inceleyip problemi çözebilirsiniz. İe için yeniden yazabilirsiniz. Font yapısını editleyebilirsiniz. Temanızı bilmediğim için yapısını bilmiyorum. ama temanın kod yapısı ile ilgili olduğu kesin.

Akar
11-03-2012, 07:59
Ben ie 9 ile bir sorun göremedim. Ayrıca tekrar edeyim; ücretli temalr konusunda açık alanlarda tartışma yapmıyoruz :)