PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayan resim modülü

mhusty
10-03-2012, 20:37
Merhabalar basit bir soru olcak ama resimlerin soldan sağa kayacak şekilde bir modüle ihtiyacım var , marquee ile yaparım aslında ama siteyi kullanacak kişi için bu kolay olmaz ..Kullanımı kolay modül öneriniz var mı ? Phoca gallery bileşeninin böyle bir modülünüde bulamadım...

istemihan05
10-03-2012, 21:54
Galeri için değilde dediğin şekilde çalışan bir modül var ama 2.5 için uyumlumu bilmiyorum. 1.5 için arıyorsan Horizontal-Slideshow (http://www.jt.gen.tr/eklentiler/horizontal-slideshow.html) bir incele istersen.

mhusty
10-03-2012, 21:59
1.5 için arıyorum , buda iş görmüyor :s çünkü admin panelinden yüklencek resimler ...Yine bir yerde tıkandım kaldım başka bileşen , modül varmıdır ? Ben arıyorum ama birşey bulamadım...

mhusty
10-03-2012, 22:33
neyse en son çare olan marquee ile hallettik çözüm bulduğumuz zaman tekrar düzenleme yapacağız..Teşekkür ederim...

mimicom
10-03-2012, 22:53
Şöyle yap. İçerik olarak eklet resimleri müşterine. Bir kategori aç. O kategoriye tek tek yüklesin müşteri. Sonrada scroll olarak kaydıracak bir modülü userine ata. Böylece problemi çözersin. Ben bir iki sitemde yapmıştım.
Böylece istersen içerik başlığını resim ile gösteme veya göstermeme seçeneğinden beraber gelirki kullanım kolaylığı oluşur.

dygklyc
17-10-2012, 15:54
Merhaba, horizontal slideshow modülünü kullanıyorum fakat hiç bir modül pozisyonunda göstermiyor sebebi ne olabilir?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.