PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : google reklam tıklama sorunu ?

orhangazi10
12-03-2012, 12:58
arkadaşlar sitemdeki reklamımı yanlışlıkla tıkladım. ilk defa oldu ne olur acaba ?

mhusty
12-03-2012, 13:04
eğer google anlar ise banlar pek birşey olmaz bu zamana kadar kazandığınız paralarıda alamazsınız...

gokhan
12-03-2012, 13:52
sorusu için konuyu sonunda açtı ama işe yaramadı :)

Akar
12-03-2012, 14:29
Bir şey olmaz ama bu soruyu bir şey olmaz mı acaba diye sorduysanız; ilerde olur merak etmeyin :) Suistimal etmeyin yani. Ayrıca uzaklaştırmanız bittiğinde görürsünüz diye yazıyorum. Bizim forumu kullanmak o kadar da zor değil. Google için bir alan var mı bakacaksınız altı üstü. Koca bir site yapabiliyorsunuz ama forum kullanırken hiç bir şey yapmıyor, ilk bulduğunuz yere yazıp çiziyorsunuz. 1 değil, 2 değil, 3 değil...yoksa bu uzaklaştırmayı almazdınız. Yeteri kadar müsamaha gösteriyor, anlayışlı oluyoruz. Bundan eminim. Yine de sınırlarımız bazen aşılabiliyor.

Konunuzu forumdaki ilgili alana taşıyorum. Ama emin olun işimiz sizin konularınızı taşımaktan ibaret değil, siz de biraz anlayışlı olun ve forumu doğru kullanmaya özen gösterin. Bir sorunuz varsa önce doğru yeri belirleyin. Bu bize fayda sağlamak için değil, forum doğru kullanmak için. Forumu doğru kullanmak tüm forum kullanıcılarına yarar sağlar. Zira forum o zaman kullanılabilir olur. Konular o zaman bulunabilir olur.

mimicom
12-03-2012, 18:15
google treklamına bir kere tıklamakla bir şey olmaz. Korkmana gerek yok. Ama bir kaç kere tıklar veya tıklatırsan çok şey olur.