PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mail Programı Önerileriniz

YsfBahar
12-03-2012, 22:54
Şimdiye kadar mail programı kullanmıyordum. Mail programı be kullanıyorsunuz, ne önerirsiniz?

Şerafettin
12-03-2012, 23:02
Mail proğramı derken neyi kastediyorsunuz tam anlayamadım.
Eğer birden fazla maillerinizi tek bir yerde toplamak ve maillerinizi oradan takip etmek mi istiyorsunuz?
windows outlok gibi mi?
Eğer böyle birşey istiyorsanız size önerim "Windows Live Mail"

aligultekin34
12-03-2012, 23:10
Mozillanın Thunderbird'ide güzeldir abi bunuda deneyebilirsin :)

YsfBahar
12-03-2012, 23:14
Mail proğramı derken neyi kastediyorsunuz tam anlayamadım.
Eğer birden fazla maillerinizi tek bir yerde toplamak ve maillerinizi oradan takip etmek mi istiyorsunuz?
windows outlok gibi mi?
Eğer böyle birşey istiyorsanız size önerim "Windows Live Mail"Aynen kardeş.
Windows Live Mail Microsoft ya ondan kullanmıyorum. Nedense ısınamadım Microsoft ürünlerine. Bir Windows kullanıyorum ürünlerinden ona da elimiz mahkum. İmkan olursa Mac düşünüyorum ;)
Mozillanın Thunderbird'ide güzeldir abi bunuda deneyebilirsin :)Teşekkür ederim Ali. Bende Thunderbird düşünüyorum ama bakalım ne öneriler gelecek...

Şerafettin
12-03-2012, 23:44
Windows Live Mail kullanıyorum ben mailleri çok hızlı güncelliyor . anında pc ye geliyor. kullanımı çok basit.

angelaus
13-03-2012, 09:55
thunderbird eğer hotmail windows mail kullanmıyorsan en iyidir.

Akar
13-03-2012, 15:13
Thunderbird.

istbal
13-03-2012, 15:20
Toplu mail göndermek için bir programmı satın almak lazım yoksa script ler var mı bununla iligli ?? Yada ücretsiz kullanabilen bir program...Hostumuza bağlayıp kullanabileceğimiz birşey...

BozTurk
13-03-2012, 17:44
bir diğer alternatif daha profesyonel ancak bunu reklam ile destekleyen unison, 60 kişi ile 10 milyon dolara ürettiklerini belirtiyorlar. içinde gelen anında mesajlaşma kısmı ile jabber, gtalk, msn messenger ve icq gibi birçok mesajlaşma yazılımı ile konuşabiliyorsunuz. bunları takiben liste şu şekilde uzar gider..

(1) outlook express - windows xp ile gelen ücretsiz bir e-posta yazılımı.

(2) windows mail - windows vista ile gelen ve outlook express'in yeni sürümü diyebileceğimiz e-posta yazılımı.

(3) Thunderbird - Yazıda da bahsettiğiniz gibi Mozill'nın e-posta yazılımı

(4) Opera Mail - Opera web tarayıcısına entegre olarak gelen e-posta istemcisi

(5) Eudora - sürüm 8'den itibaren ücretsiz olarak kullanabileceğimiz başarılı bir e-posta yazılımı.

(6) Windows Live Mail 2009 - Windows Live yazılım paketi ile gelen en iyi Outlook alternatifi. Windows Mail 'e Outlook'daki takvim vb. özelliklerin eklenmiş sürümü gibi düşünebiliriz.

(7) The Bat!

(8) PocoMail

(9) Pegasus Mail

YsfBahar
13-03-2012, 19:10
Karar verdim ve Thunderbird yükledim. Teşekkür ederim.

designerplus
13-03-2012, 20:05
Yedekleme cihazınız veya server'iniz yoksa bence çok fazla yüklenmeyin mail programına sonu hüsran olabilir.En azından maillerinizin sunucu üzerinden silinmemesini sağlayın.