PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BEKLİYOR 2 bileşeni birleştirme

Adalente
13-03-2012, 14:45
Arkadaşlar daha önce 1.5 sürümünde : Marketplace be jomsociali birleştirdim şimdi 2.5 göç ediyorum bunun için o değişiklikleri marketplace 2.5 sürümü için çıkardığı pakete uyguluyorum ama hata alıyorum.

1.5 Sürümü : satılık tkf bilezikli 2011 ve 2012 yavru mutasyon ve klasik golden fınch - Satılık Finch Türleri - Muhabbet Kuşu, Kanarya, Papağan, Güvercin, Sultan papağanı, Cennet papağanı ,Akvaryum, Köpek, Kedi, Sahibinden ilanlar, Satılık ilanları | E-evcil.Com (http://www.e-evcil.com/index.php?option=com_marketplace&view=entry&catid=12%3ASatilik-Finch-Turleri&entry=425%3Asatlk-tkf-bilezikli-2011-ve-2012-yavru-mutasyon-ve-klasik-golden-fnch&Itemid=55)

2.5 Sürümünde marketplaceye bunu uygulayamıyorum 1.5 deki kodları 2.5 çekip düzeltebilecek yada konu hakkında yardımcı olacak kimse varmı ?

Akar
16-03-2012, 22:45
Aldığınız hata nedir?

Adalente
17-03-2012, 15:59
Kullandığım komut şu.

<? $uyecek = mysql_query("select * from ess_users where username='$this->entryUsername'");?>
<? $cek = mysql_fetch_array($uyecek);?>
<? $uyeceks = mysql_query("select * from ess_community_users where userid='$cek[id]'");?>
<? $ceks = mysql_fetch_array($uyeceks);?>

Hata

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in

components/com_marketplace/views/entry/tmpl/default.php on line 2571

Akar
17-03-2012, 17:01
Kullandığım komut şu.

Hata

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in

components/com_marketplace/views/entry/tmpl/default.php on line 2571Burada ne var bir de ona bakalım: components/com_marketplace/views/entry/tmpl/default.php on line 2571

Adalente
19-03-2012, 11:56
2571 <? $uyeceks = mysql_query("select * from ess_community_users where userid='$cek[id]'");?>

Adalente
20-03-2012, 13:37
Şöyle yapıldı sistem.

<? $uyecek = mysql_query("select * from jos_users where username='$this->entryUsername'");?>

jos_users username ile marketplacede kodlanmış entryUsername birleşmiş ben entryusername yerine tablo adını yazmak istiyorum

<? $uyecek = mysql_query("select * from jos_users where username='$this-> kısa yol yerine tablo ile eşitlensin'");?>

Adalente
21-03-2012, 14:21
Konu hakkında yardımcı olabilecek kimse yokmu.

Akar
21-03-2012, 15:15
Maalesef, ben yardımcı olamıyorum, kusura bakmayın. Tablo yapılarını incelemek lazım. Yaptırdığınız arkadaşa bir danışın isterseniz. Yeni tablo yapılarına bakarak düzenleme yapması lazım. Eski sorgu yeni tablolardan istenen neticeyi döndürmüyor.

denisdulici
21-03-2012, 20:17
mysql_query fonksiyonunu kullanmadan önce MySQL bağlantısını yapmanız gerek, hata mesajı onu diyor zaten. Neden Joomla'nın veritabanı sınıflarını kullanmıyorsunuz?