PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kunena Forum Erişim Seviyeleri

By_YoLcu
16-03-2012, 14:32
Merhaba.
Kunena Forumda Sadece Belirlediğim Bir Grubun Görebileceği Bir Kategori Oluşturmak İstiyorum.

izlediğim Yol.
Önce Bir Kullanıcı Grubu Oluşturdum.
Sonra Bu Grubu Kapsayan Kullanıcı Erişim Seviyesi Oluşturdum.
Sonra da Oluşturduğum Kategoride Erişim Seviyesi Olarak Bu Kullanıcı Erişim Seviyesini Seçtim.

Fakat Kayıtlı Kullanıcılar Hala Bu Kategoriyi Görebilmekteler. Acaba Nerde Hata Yapıyorum, Fikri Olan Var mı?

By_YoLcu
16-03-2012, 19:31
Şuanda Denedim ve Joomlayla Gelen Üye Gruplarına Göstrmeye Çalıştığımda da Sadece Misafirlerden Gizlenebiliyor, Kayıtlı Kullanıcılardan Gizlenmiyor.
Sistemde mi Bir Hata Var Yoksa Ben mi beceremiyorum anlamadım.

Akar
16-03-2012, 20:48
Kunenanın erişim seviyelerini iyi bilmiyorum...ezbere bir şey diyemedim.

By_YoLcu
16-03-2012, 23:03
Kunenanın erişim seviyelerini iyi bilmiyorum...ezbere bir şey diyemedim.

Yine de Teşekkürler Akar Hocam.
Böyle Bir Sorunla Kimse Karşılaşmamış Galiba. Kendimce Geniş Çaplı Bir Araştırma Yaptım Fakat Hiçbir şey Bulamadım.

Ümit
17-03-2012, 00:38
Synchronize Users 'den bahsediliyor ama kunena kullanmadığım için tam olarak ne anlatmak istediklerini anlamadım veya sizin sorunuzla mı ilgili bilmiyorum. İsterseniz aşağıdaki sayfaya göz atın.
Category Access Level Problem (http://www.kunena.org/forum/159-K-17-Common-Questions/70126-Category-Access-Level-Problem)

By_YoLcu
17-03-2012, 20:33
Ümit Bey İlginiz İçin Çok Teşekkürler.
İnceledim Gönderdiğiniz Bağlantıyı ve Anlayabildiğim Kadarıyla Denedim Fakat Sorun Hala Devam Ediyor. Kunena mı Yanlış Kuruldu Acaba Diye Düşündüm Ve Kunenayı Güncelledim Fakat Hala Aynı Sorun Devam Ediyor. İşin İçinden Çıkamadım.

By_YoLcu
15-04-2012, 15:08
Bu Sorunu Da Kendimce Şöyle Çözdüm.
Joomla Yazarlarıma Göstermek İstediğim Kategoriler Varsa Erişim Seviyesini (Joomla Erişim Seviyelerinden) Kendi Oluşturduğum Forum Moderatörleri Olarak Ayarlıyorum, Aynı Zamanda da Kunenanın Üye Yöneticisinden Aynı Kullanıcıyı Yetkili Olarak İşaretliyorum,
Bu Durumda Site Yazarları Forumda da Genel Sorumlu Oluyorlar.

Şimdilik Bir Çözüm, Sorun Yaşayanlar Olursa Belki Yardımı Olur.