PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ 1.7 den 2.5 güncellemesinde içerik düzenleme sorunu!

Alaca
17-03-2012, 00:59
1.7 olan sitemi 2.5'e FTP'den dosyaları üstüne yazdırmak suretiyle güncelledim. Daha önce girilen içerikleri düzenlemeye çalıştığımda, kaydet deyince yazıların tamamen düz yazı şeklinde, satır boşluklarının filan gitmiş olduğunu görüyorum. Yani içerikte düzenleme yapılamıyor. Sorun neden olabilir?

M.Enes AYDÜZ
17-03-2012, 01:32
http://forum.joomla.gen.tr/kurulum/594-1-7den-2-5e-guncelleme-macerasi.html adresindeki 5nci mesajı dikkatle okuyun.

Veritabanında güncelleme yapmanız gerekiyor

Alaca
17-03-2012, 01:48
Onu da yaptım oldu. Fakat birşey farkettim ki, 2.5'de yönetim panelinde Joomlanın ve Eklentilerin güncel olup olmadığını gösteren iki tane buton oluyordu. Güncellenmiş halinde bunları göremiyorum.

Akar
17-03-2012, 02:59
Onu da yaptım oldu. Fakat birşey farkettim ki, 2.5'de yönetim panelinde Joomlanın ve Eklentilerin güncel olup olmadığını gösteren iki tane buton oluyordu. Güncellenmiş halinde bunları göremiyorum.Keşfet özelliği ile kurdurun.

Alaca
17-03-2012, 09:41
Teşekkürler bu da oldu. Ama yönetim panelinde en altta sürüm bilgileri çıkmadı. Yeni sürüm güncellemelerinde görünmüyor mu?

Ayrıca bir yerden kopyala yapıştır yaptığım bir metindeki satırlar arası boşluklar, burada yok görünüyor.

M.Enes AYDÜZ
17-03-2012, 11:14
Teşekkürler bu da oldu. Ama yönetim panelinde en altta sürüm bilgileri çıkmadı. Yeni sürüm güncellemelerinde görünmüyor mu?

Ayrıca bir yerden kopyala yapıştır yaptığım bir metindeki satırlar arası boşluklar, burada yok görünüyor.

Bu boşluklar css'ten tanımlanmamıştır. Mesela < p > </ p > yazılan yerler css'ten tanımlanmadığı sürece paragraf olarak görünmez.

Alaca
17-03-2012, 11:55
Anladım. Direk not defterinden yapıştırdığım için css kodu olmamış oluyor haliyle. Teşekkürler.