PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Video Resmi..!

farabi_54
17-03-2012, 08:47
Sitemde yayınladığım bileşen ve pluginde videoya ait ön resim vardı.
Fakat şimdi resimler yerinde duruyor fakat ne bileşen nede plugin o resimleri göstermiyor.
Sanki o resimler yok muş gibi.
Tam gösterek gibi oluyor. fakat ufak bir çarpı işareti çıkıyor...sonra kayboluyor...
Yardımlarınızı bekliyorum....
Dosya izinlerim.
Klasörler 755
Dosyalar 644
bunla ilgili bir sorun olabilir mi?

Akar
17-03-2012, 14:23
Sarı çizmeli Mehmet Ağa :) Hangi bileşen, hangi eklenti, hangi site? Bir anda kendiliğinden değişenşeylerin iki sebebi olabilir:
1. Resim gibi konularda tarayıcınıza bağlı sorunlar oluşmuş olabilir.
2. Her durumda sunucuda bir değişiklik yapılmış olabilir.

farabi_54
17-03-2012, 15:56
Haklısınız hocam...
hocam kullandığım plugin vtem video plugin.
Hocam şimdi bir makale düşünün içine video ekledim
{vtem_video media=[video] width=[330] height=[250] autoplay=[false] loop=[false] vtemfile=[media/videolar/Ali-imran-144-148.flv] image=[media/video-resimler/ali-imran-144-148.jpg]}
bu kodu kullanarak. sonra bu ön sayfada yayınlayınca video ön resim görünüyor.
Fakat bu makaleyi kendi kategorisine girerek açtığım zaman video çalışyor,fakat video ön resim vermiyor...
bu sıkıntı nedir anlamadım.

Akar
17-03-2012, 17:12
Haklısınız hocam...
hocam kullandığım plugin vtem video plugin.
Hocam şimdi bir makale düşünün içine video ekledim
{vtem_video media=[video] width=[330] height=[250] autoplay=[false] loop=[false] vtemfile=[media/videolar/Ali-imran-144-148.flv] image=[media/video-resimler/ali-imran-144-148.jpg]}
bu kodu kullanarak. sonra bu ön sayfada yayınlayınca video ön resim görünüyor.
Fakat bu makaleyi kendi kategorisine girerek açtığım zaman video çalışyor,fakat video ön resim vermiyor...
bu sıkıntı nedir anlamadım.SEF açksa kapatarak bir bakar mısınız sorun devam ediyor mu diye?

millisite.net
17-03-2012, 21:20
Hocam uğraşma onlarla AllVideo kullan...

AllVideos - Joomla Portalı (http://www.joomla.gen.tr/eklenti/coklu-ortam/coklu-ortam-oynaticilar/allvideos)

AllVideos (http://demo.joomlaworks.gr/allvideos)