PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Google analiystic verilerini sayaç olarak sitemin ana sayfasında gösteren modül var m

thex
17-03-2012, 14:52
Merhaba arkadaşlar,
Google analiystic ile ilgili bu bölümde bir arkadaşımız soru sormuş ama o sitesinin ziyaretçilerini google analiysticle eşleştirme üzerine soru sormuş. Ben onu sizlerin yardımıyla BIGHOST ile hallettim.

Benim sorum ise şu: BIGHOST ile google analysticteki ziyaertçi sayımı int.sitemin ana sayfasında bildiğimiz sayaç mantığı ile göstermek istiyorum.

Bugün
Dün
Haftalık
Toplam

gibi düz bir liste olsa yeterli olur. Tabi türkçe ifadeleri olması lazım ya da benim türkçeleştirebilmem lazım. Bu tür bir sayaç modülü biliyor musunuz?

Akar
17-03-2012, 15:47
Ben görmedim, varsa bilmiyorum ama sanmam. Çünkü Analytics, verileri açık yayınlayan bir yapıya sahip değil. BIGHOST (ya da benzer bir ismi vardı) sadece siz Analytics kodunu kod sayfasına girmeyi bilmiyorsanız diye kolaylık gösteren bir eklentiydi yanlış hatırlamıyorsam. Yani o verileri falan almıyor Analytics'den. Sadece Analytics'in sayfayı takip edebilmesi için gereken id numarasını barındırıyor.

spdial
18-03-2012, 01:04
Google analytics'in öyle bir özelliği yok.

Bugün
Dün
Haftalık
Toplam

İstediklerinizi Histats.com Counter ,the free web stats and stat counter, hit counter, free web tracker and tracking tools, professional and free!! (http://www.histats.com) ile yapabilirsiniz.