PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BEKLİYOR Gruplara göre üye listesi oluşturma

Mtax
20-03-2012, 23:45
Merhaba ,
Yapmak istediğim magazin haberleri yazarlarını magazin bölümüne girişte slide şeklinde tanıtım olacak. Örnek olarak ufak bir resim, adı-soyadı, ufak bilgiler ve alt altta sıralı bir şekilde. Türkçe ve ücretsiz olması büyük avantaj olur. Lakin çeviriden bunaldım :)
Fikirlerini paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Akar
21-03-2012, 00:03
Merhaba ,
Yapmak istediğim magazin haberleri yazarlarını magazin bölümüne girişte slide şeklinde tanıtım olacak. Örnek olarak ufak bir resim, adı-soyadı, ufak bilgiler ve alt altta sıralı bir şekilde. Türkçe ve ücretsiz olması büyük avantaj olur. Lakin çeviriden bunaldım :)
Fikirlerini paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Forumda verilen köşe yazarları modülünü, üzerindeki ayarlarından düzenleyebilirsiniz.

Mtax
21-03-2012, 00:42
Eğer bişey atlamadıysam forumda bu şekilde bir konu var. Ve oda 1.7 için ki sadece bir tane modül tavsiye edilmiş. Okuduklarıma istinaden siz ne kadar Zoo gibi bileşenleri sevmeseniz de bence güzel :) Türkçe çevirisini de yeni bitirdim. Neyse konumuza dönersek tavsiye edilen eklenti 1.7 uyumlu bu konuda başka bir fikriniz var mı ?

Akar
21-03-2012, 01:28
Forumda 2.5 için muratyil tarafından düzenlenerek yayınlanmış bir köşe yazarları modülü var. Şu an başım fena derecede ağrıyor. Bulamazsanız yeniden buradan yazın, ben yarın inşellah forumda arayıp bulup adresini eklerim.

Mtax
21-03-2012, 07:58
Kullanıcı isminle arayınca bulabildim. Teşekkür ederim ilginize. Aklımdan geçen özellikler mevcut lakin görsel olarak biraz daha göz alıcı istemiştim. Eğer aklınıza bu tarz ücretlide olabilir , bir eklenti gelirse paylaşmanızı rica ederim.
Bu arada geçmiş olsun :)