PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla! Portalı Açıldı!

Onur
01-01-2012, 14:11
Uzun süredir üzerinde çalıştığımız Joomla! portalini bugün itibariyle açmış bulunuyoruz.

Hepimiz için hayırlı olması dileğiyle...

Açılışla ilgili bilgilerin yer aldığı yazıya buradan (http://www.joomla.gen.tr/yazar-kosesi/121-joomla-gen-e-tr) ulaşabilirsiniz.

İlyas
01-01-2012, 14:21
Hayırlı olsun kardeşim

Şenol
01-01-2012, 15:06
Tüm joomla kullanıcılarına hayırlı olsun. Böylesine güzel bir projeyi hayata geçiren emeği geçen herkese ayrıca teşekkür ederim.

otuziki
01-01-2012, 15:11
hayırlı olsun

M.Enes AYDÜZ
01-01-2012, 15:22
Açılışla ilgili bilgilerin yer aldığı yazıya buradan (http://www.joomla.gen.tr/yazar-kosesi/121-joomla-gen-e-tr) ulaşabilirsiniz.

pilagetor
01-01-2012, 15:40
Tüm Joomla Sevdalılarına hayırlı olsun. Hayırlısı olur inşallah.

YsfBahar
01-01-2012, 16:00
Tüm Joomlacılara hayırlı olsun.
Allah yöneticilere kolaylık ve bol sabır versin.

Akar
01-01-2012, 16:39
Hoş geldiniz arkadaşlar.

Ön kayıt ile kaydını yaptıran üyelerimiz ilk 1 ay özel üye haklarına sahip arkadaşlar. En basitinden, ücretli eklentiler için destek alınabilecek ücretli bir üyelik türü olan Özel Üye grubunun başka özellikleri ve avantajları da bulunuyor. Bunlarla ilgili detaylı bilgi portala bugün eklenecek. Ayrıca e-posta ile bilgilendirme yapılacak. Sarı renkli üye arkadaşlarımız bu grupta bulunuyor. Özel üye forumları:
Joomla Özel Üye Forumları (http://forum.joomla.gen.tr/50-joomla-ozel-uye-forumlari/)

cihangir
01-01-2012, 17:02
akar bey tekrar hayırlı olsun diyorum ..... İnş joomla ve joomlayı yeni kulllananlara yararlı olur ....

güngör
01-01-2012, 17:33
Arkadaşlar hayırlı olsun . Bu ilk mesajımda bana hayırlı olsun. Şu an siteyi tanıma aşamasındayım. kolay gelsin

Enes
01-01-2012, 19:08
Allah hayırlı mübarek etsin... Çok kaliteli bir iş çıkmış ortaya, emeği geçenlerin eline sağlık. Umarım tüm Joomla! severler için faydalı bir ortam olur.
Allah yolunuzu açık etsin.

Akar
01-01-2012, 19:12
Allah hayırlı mübarek etsin... Çok kaliteli bir iş çıkmış ortaya, emeği geçenlerin eline sağlık. Umarım tüm Joomla! severler için faydalı bir ortam olur.
Allah yolunuzu açık etsin.Allah razı olsun kardeşim. İlk üyelerden olmana rağmen girişin biraz zor oldu, kusura bakma.

akar bey tekrar hayırlı olsun diyorum ..... İnş joomla ve joomlayı yeni kulllananlara yararlı olur ....İnşeallah cihangir, teşekkürler :)

Arkadaşlar hayırlı olsun . Bu ilk mesajımda bana hayırlı olsun. Şu an siteyi tanıma aşamasındayım. kolay gelsinHoş geldiniz, sefa geldiniz :)

hayatnesesi
01-01-2012, 19:22
Hayırlı olsun artık buradayız...

Akar
01-01-2012, 19:24
Hayırlı olsun artık buradayız...Hoş geldiniz hayatnesesi, memnun olduk :)

tekil
01-01-2012, 19:52
Bu yeni başlangıç hayırlara vesile olur umarım.

Akar
01-01-2012, 19:59
Bu yeni başlangıç hayırlara vesile olur umarım.İnşeallah kardeşim, umudumuz bu yönde.

mhusty
01-01-2012, 22:12
Hoş geldiniz arkadaşlar.

Ön kayıt ile kaydını yaptıran üyelerimiz ilk 1 ay özel üye haklarına sahip arkadaşlar. En basitinden, ücretli eklentiler için destek alınabilecek ücretli bir üyelik türü olan Özel Üye grubunun başka özellikleri ve avantajları da bulunuyor. Bunlarla ilgili detaylı bilgi portala bugün eklenecek. Ayrıca e-posta ile bilgilendirme yapılacak. Sarı renkli üye arkadaşlarımız bu grupta bulunuyor. Özel üye forumları:
Joomla Özel Üye Forumları (http://forum.joomla.gen.tr/50-joomla-ozel-uye-forumlari/)

Ama aytuğ abi bende daha önceden kayıt olmuştum portal'a ama ben özel üye değilim :D haksızlık buuu :P

Akar
01-01-2012, 22:16
Ama aytuğ abi bende daha önceden kayıt olmuştum portal'a ama ben özel üye değilim :D haksızlık buuu :PPOrtaldaki üyeliğinle mi girdin, yeni hesap mı açtın?

mhusty
01-01-2012, 22:21
daha önceki site yapım aşamasındayken olmuş olduğum üyelikle girdim abi... O kadar da önemli değil yahu burda olmak bile güzel :D

mhusty
01-01-2012, 22:29
Birde mesela abi portaldaki tema bölümüne veya eklenti bölümüne üyelerinde eklenti ve tema önermeleri sağlanabilir diye düşünüyorum ... Önerilen eklentiler veya temalar sizlerin onayıyla yayınlanabilir hem sizin işinizi kolaylaştırır hemde portaldaki hareketliliği artırır diye düşünüyorum ..

Havas
01-01-2012, 22:41
Hayırlı ve uğurlu olsun inşallah. Allah utandırmasın, emeğiniz zayi olmasın.

effect
02-01-2012, 00:10
Siteye giriş yaparken kalbim gümbür gümbür etti :) emeği geçen herkesi tebrik ediyorum çok başarılı iş çıkarmışınız. Akar abiyede teşekkürlerimi iletiyorum. Joomla kullanıcılarının böyle bir portala ihtiyacı vardı. Allah hayırlı mübarek etsin.

Ramazan SAKİN
02-01-2012, 01:16
Hayırlı ve uğurlu olsun. Allah utandırmasın arkadaşlar. Bize düşen ne varsa söylemeniz yeterlidir. Elbirliği ile her zaman en iyiye en güzele ulaşmak umuduyla.
"Bilgiyi ve Sevgiyi Paylaşmak İçin..."

Mehmet ULUÇ
02-01-2012, 01:28
Sayfa sayfa arama yapıp hata kollamaktan bir hayırlı olsun dememişim yahu ben de :) Hayırlı uğurlu olsun. Hepiniz hoş geldiniz.

Akar
02-01-2012, 04:01
Birde mesela abi portaldaki tema bölümüne veya eklenti bölümüne üyelerinde eklenti ve tema önermeleri sağlanabilir diye düşünüyorum ... Önerilen eklentiler veya temalar sizlerin onayıyla yayınlanabilir hem sizin işinizi kolaylaştırır hemde portaldaki hareketliliği artırır diye düşünüyorum ..Önerileri öneriler kısmından bildirirsen daha kolay görebiliriz, atlamayız ve geriye dönüp okuyabiliriz daha sonra.

Dediğin şey eklenti kısmında var. Oturum açtıktan sonra eklenti alanına girenler, kategori içlerinde eklenti önerme bağlantısını kullanabilir. Ancak eklenti alanında şu anda sadece en popüler eklentilere yer verip, zaman içinde genişletmeyi düşünüyoruz. Çünkü eklenti takibi zor bir iş, yeni ekleme, detaylarını düzgün şekilde yazma, güncellemeleri takip etme vesair büyük iş. Sadece o işe yoğunlaşan bir arkadaşımız olacak. O zamana kadar biraz ağır alacağız.

Akar
02-01-2012, 04:04
Hayırlı ve uğurlu olsun inşallah. Allah utandırmasın, emeğiniz zayi olmasın.Eyvallah kardeşim, amin :)

Siteye giriş yaparken kalbim gümbür gümbür etti :) emeği geçen herkesi tebrik ediyorum çok başarılı iş çıkarmışınız. Akar abiyede teşekkürlerimi iletiyorum. Joomla kullanıcılarının böyle bir portala ihtiyacı vardı. Allah hayırlı mübarek etsin.:) biz de girerken öyle olduk :)

Havas ve effect, arkadaşlar siz ne zaman üye oldunuz? Ön kayıtta olduysanız 1 ay boyunca sarı renkli gözükmeniz, özel üye grubunda olanız lazım. Geçen ay ya da daha evvel üye olduysanız bana bildirin, özel üye yetkinizi açayım. Bugün üye olduysanız geç kalmışsınız :)

Hayırlı ve uğurlu olsun. Allah utandırmasın arkadaşlar. Bize düşen ne varsa söylemeniz yeterlidir. Elbirliği ile her zaman en iyiye en güzele ulaşmak umuduyla.
"Bilgiyi ve Sevgiyi Paylaşmak İçin..." Allah razı olsun, teşekkür ederiz Ramazan Bey.

mhusty
02-01-2012, 09:42
Önerileri öneriler kısmından bildirirsen daha kolay görebiliriz, atlamayız ve geriye dönüp okuyabiliriz daha sonra.

Dediğin şey eklenti kısmında var. Oturum açtıktan sonra eklenti alanına girenler, kategori içlerinde eklenti önerme bağlantısını kullanabilir. Ancak eklenti alanında şu anda sadece en popüler eklentilere yer verip, zaman içinde genişletmeyi düşünüyoruz. Çünkü eklenti takibi zor bir iş, yeni ekleme, detaylarını düzgün şekilde yazma, güncellemeleri takip etme vesair büyük iş. Sadece o işe yoğunlaşan bir arkadaşımız olacak. O zamana kadar biraz ağır alacağız.

Haklısın aslında biraz uğraş isteyen bir iş ama tema alanına yapılabilinir diye düşünüyorum...

denisdulici
02-01-2012, 11:10
Vatana millete hayırlı uğurlu olsun inşAllah.

garib07
02-01-2012, 11:56
Hayırlı Olsun

MuratKONDAK
02-01-2012, 14:02
inşaallah hayırlara vesile olması ümidi ile ALLAH (cc) UTANDIRMASIN tüm joomla cıların gözü aydın

kekokoc
02-01-2012, 15:15
Ustalarim, yeni sitemiz hepimize hayirli olsun.
Bu siteyi hazirlamakta emegi gecen herkeze tesekkürler.
Bence icerik genisligi ve kapsama alani ile bir cok insani aydinlatacagina inaniyorum.
Ayrica kullandiginiz tema ve tema üzerindeki esnekligi ve dagilimi cok güzel kullanmissiniz.
Tebrik ederim.

Bir de Kullandiginiz tema adini ögrenebilsem!

Akar
02-01-2012, 15:35
Vatana millete hayırlı uğurlu olsun inşAllah.Eyvallah kardeşim.

Hayırlı OlsunHayırlı olsun inşeallah garib07

inşaallah hayırlara vesile olması ümidi ile ALLAH (cc) UTANDIRMASIN tüm joomla cıların gözü aydınİnşeallah Murat Bey, amin...amin.

Bence icerik genisligi ve kapsama alani ile bir cok insani aydinlatacagina inaniyorum.
Ayrica kullandiginiz tema ve tema üzerindeki esnekligi ve dagilimi cok güzel kullanmissiniz.
Tebrik ederim.

Bir de Kullandiginiz tema adini ögrenebilsem!İyi dilekleriniz için teşekkürler. Temamızın adı joomlagentr ve portal için sıfırdan özel olarak tasarladık. Kendi temamız yani, dağıtımı yapılan temalardan değil.

ZuCChiNi
02-01-2012, 16:27
Hayırlı uğurlu olsun.
Hepimizin gözü aydın.

Akar
02-01-2012, 18:14
Hayırlı uğurlu olsun.
Hepimizin gözü aydın.:) gerçekten de gözümüz aydın.

aligultekin34
02-01-2012, 18:21
Tüm Joomla kullanıcılarına hayırlı olması dileklerimle...

M.Enes AYDÜZ
02-01-2012, 19:23
Tebrik ederim.

Bir de Kullandiginiz tema adini ögrenebilsem!

Bu sitenin altyapısı ve tasarımı, yönetilebilir web projelerini en iyi yorumlayan sanatçılar (http://www.joomlaekip.com) tarafından hazırlandı.

ErcümentaL
03-01-2012, 13:02
Hayırlı ve uğurlu olsun inşallah. Bu yaptığınız projeyle de en değerli kaynaklardan biri olursunuz inşallah.

Akar
03-01-2012, 13:49
Hayırlı ve uğurlu olsun inşallah. Bu yaptığınız projeyle de en değerli kaynaklardan biri olursunuz inşallah.İnşeallah, teşekkür ederiz.

Burhan Orhan
03-01-2012, 19:37
Hayırlı mubarek olsun inşAllah :)

Akar
03-01-2012, 20:16
Hayırlı mubarek olsun inşAllah :)Allah razı olsun kardeşim, can kardeşim, kan kardeşim.

Burhan Orhan
03-01-2012, 20:41
Şımartma beni Umre kardeşim. .....? yani ihtimali nedir acaba :)

Akar
03-01-2012, 20:49
yani ihtimali nedir acaba :)Burhanda 1 falan :D

Burhan Orhan
03-01-2012, 22:33
Saygılarımla hocam :)

soranadam
04-01-2012, 09:19
Hayırlı olsun güzel iş

yusufziya41
04-01-2012, 12:15
Aleykum selam yusufziya. Şifre kurtarmayı denediniz mi?

Düzeltmeyi yapıyorum. Hesabınızla giriş yapınca buraya yeniden yazarsanız ikinci hesabı sileceğim. Bütünleştirmede bazı sorunlar oldu, siz de onlardan birine denk gelmişsiniz. Aslında yusufziya41 şu an forumda özel üye statüsünde bir kullanıcı olarak yer alıyor.

Bu arada aleyküm selam, hoş geldiniz.

Yusuf ziya ben de yasadim ayni sorunu. Forumdan sifremi unuttum diyip yeni sifre aldim duzeldi. Hos geldin ;)

Sorunum düzeldi. Hoş bulduk AKAR hocam ve Syn.YsfBahar . Çok teşekkür ediyorum.
"yusufziya" isimli üyeliğimi silebilirsiniz.

Akar
04-01-2012, 12:22
Sorunum düzeldi. Hoş bulduk AKAR hocam ve Syn.YsfBahar . Çok teşekkür ediyorum.
"yusufziya" isimli üyeliğimi silebilirsiniz.Teşekkürler, yeniden hoş geldiniz.

gurkanht
05-01-2012, 00:36
Siteye ancak kayıt oldum, hayırlı olsun diyorum. Portalı projesini bekliyordum ama yeni bir siteyle çok daha uyumlu olmuş. Tekrardan hayırlı olmasını diliyorum.

Akar
05-01-2012, 00:49
Siteye ancak kayıt oldum, hayırlı olsun diyorum. Portalı projesini bekliyordum ama yeni bir siteyle çok daha uyumlu olmuş. Tekrardan hayırlı olmasını diliyorum.Hoş geldin kardeşim. 5 Şubat İstanbul, unutma :)

gurkanht
05-01-2012, 00:52
Hoş geldin kardeşim. 5 Şubat İstanbul, unutma :)

İnşallah Akar abi, ben olmazsam abimi alırsınız. "ht"lerden biri gelir,eksik kalmayız. :)

Akar
05-01-2012, 00:54
İnşallah Akar abi, ben olmazsam abimi alırsınız. "ht"lerden biri gelir,eksik kalmayız. :)Bir sefer ikinizi birden gördük, yine öyle isteriz. Ne demişler, bir hayırtaşdan daha iyi ne olabilir; iki hayırtaş :)

Litigant
06-01-2012, 12:56
Merhabalar, ilk önce yeni proje hayırlı uğurlu olsun. Artık bende boş zamanlarımda aranızda olacağım. Herkese iyi ve başarılı çalışmalar diliyorum...

ersen
06-01-2012, 13:42
Merhaba. Kolay gelsin. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Gelişmeleri takip edeceğim bir site.

Akar
06-01-2012, 14:25
Merhabalar, ilk önce yeni proje hayırlı uğurlu olsun. Artık bende boş zamanlarımda aranızda olacağım. Herkese iyi ve başarılı çalışmalar diliyorum...Eyvallah Litigant, hoş geldiniz; memnun olduk. İstanbul buluşmamıza da bekleriz.

Merhaba. Kolay gelsin. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Gelişmeleri takip edeceğim bir site.Eyvallah kardeşim, hayatta mısın sen :) Vallaha şuradan iki klavye kırıntısında görmek bile güzel...üstüne ismin yazdığı için :) hoş gelmişsin.

memoc@n
06-01-2012, 17:24
Allah hayırlı etsin, joomla türkiye adına yapılabilecek güzel bir iş güzel bir adım. Allah muvaffak etsin.

Akar
06-01-2012, 19:33
Allah hayırlı etsin, joomla türkiye adına yapılabilecek güzel bir iş güzel bir adım. Allah muvaffak etsin.Eyvallah Mehmet.
5 Şubat'da buluşma var arkadaşlar:
http://forum.joomla.gen.tr/istanbul/43-5-subat-2012-istanbuldayiz.html

burakveelif
09-01-2012, 01:28
Foruma girer girmez, diğer bölümlere daldığımdan bu bölümü gözden kaçırmışım...

Elbette ben de, Allah (CC) den hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, yayın hayatında başarılar diliyorum... Fırsat ve zaman buldukça elimden gelen desteği sağlamaya çalışacağım...

Teşekürler...

Akar
09-01-2012, 09:17
Foruma girer girmez, diğer bölümlere daldığımdan bu bölümü gözden kaçırmışım...

Elbette ben de, Allah (CC) den hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, yayın hayatında başarılar diliyorum... Fırsat ve zaman buldukça elimden gelen desteği sağlamaya çalışacağım...

Teşekürler...Normaldir, giriş biraz sancılı olmuştu :) Hoş geldin burakveelif, klasik ama doğru bir söz: Sizlerin desteğiyle başarılı olacağız.

burakveelif
09-01-2012, 23:19
Sitemdeki sunucu probleminden ötürü duyuru (http://burakveelif.com/joomla/joomla-makaleleri/692-goz-kamastirici-bir-proje-joomla-gen-tr.html)yu ancak şimdi yapabildim... :)

Edit: Diğer sitemde de tanıtımı (http://siteincelemeleri.com/2012/01/10/joomla-hakkindaki-en-kapsamli-proje-joomla-gen-tr/) yaptım...

Akar
10-01-2012, 00:13
Sitemdeki sunucu probleminden ötürü duyuru (http://burakveelif.com/joomla/joomla-makaleleri/692-goz-kamastirici-bir-proje-joomla-gen-tr.html)yu ancak şimdi yapabildim... :)Destek için teşekkürler, çok iyi bir yazı olmuş, inşeallah projemiz bu tür yazılara layık olur.

maceraturk
10-01-2012, 23:58
Hayırlı olsun arkadaşlar.

Akar
11-01-2012, 00:05
Hayırlı olsun arkadaşlar.Eyvallah kardeşim hoş geldin. Ayrıca delikanlı adamsın vesselam.

maceraturk
11-01-2012, 23:08
Eyvallah kardeşim hoş geldin. Ayrıca delikanlı adamsın vesselam.

Hoşbulduk abi. :)

darkshaman
14-01-2012, 09:19
Hayırlı Olsun...

bycartel
14-01-2012, 09:46
Hayırlı uğurlu olsun inşallah gerçekten site ve içerikler harika olmuş,gün geçtikçe dahada iyiye gideceğine inanıyorum. Şimdiden yönetici arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.Kolay gelsin...

Akar
14-01-2012, 13:09
Hayırlı Olsun...

Hayırlı uğurlu olsun inşallah gerçekten site ve içerikler harika olmuş,gün geçtikçe dahada iyiye gideceğine inanıyorum. Şimdiden yönetici arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.Kolay gelsin...Çok teşekkürler arkadaşlar. Desteklerinizle daha iyi olacak inşeallah.

mkut
14-01-2012, 20:07
Hayırlı olsun. Bilgi paylaşıldıkça güçlenir ve anlamlanır. Elimizden gelen her türlü desteği vermemiz gerekiyor. Ben sitenizin tanıtımını yapmaya başlıyorum yönetimin izniyle.

Mehmet ULUÇ
14-01-2012, 20:48
mkut teşekkür ederiz, hoşgediniz. Tabii ki desteklerinizi bekleriz izin ne demek.

Oscar
14-01-2012, 21:16
Emegi Geçen herkese çok teşekkür ederim gayet güzel olmuş Akar bey gerekeni uygulamış
fakat portal tasarımı biraz karışık ve tema dahada canlı renkler olursa daha iyi olur düşüncesindeyim.
fakat böyle bir bilgi payşlaşım platforumu oluşturdukları için kendilerine minnettarız.

Fatih
14-01-2012, 23:08
Selamun Aleyküm,

Merhaba öncelikle tebrik ederim. Site tasarımı ana sayfa forum tasarımı kendi düşüncem mükemmel olmuş.
Hayırlı olur inş. Güzel hizmetlerde muvaffak olursunuz temennisi ile Allah ( c.c. ) yöneticilere destek veren arkadaşlara ve öğrenme azmi ile tutuşan joomlacı arkadaşlara sabır ihsan eylesin.

Akar
14-01-2012, 23:41
Emegi Geçen herkese çok teşekkür ederim gayet güzel olmuş Akar bey gerekeni uygulamış
fakat portal tasarımı biraz karışık ve tema dahada canlı renkler olursa daha iyi olur düşüncesindeyim.
fakat böyle bir bilgi payşlaşım platforumu oluşturdukları için kendilerine minnettarız.Eyvallah Oscar, eleştirileri dikkate alacağız. Hoş geldiniz.

Selamun Aleyküm,

Merhaba öncelikle tebrik ederim. Site tasarımı ana sayfa forum tasarımı kendi düşüncem mükemmel olmuş.
Hayırlı olur inş. Güzel hizmetlerde muvaffak olursunuz temennisi ile Allah ( c.c. ) yöneticilere destek veren arkadaşlara ve öğrenme azmi ile tutuşan joomlacı arkadaşlara sabır ihsan eylesin.Aleyküm Selam bylikable, Allah razı olsun.

bolluk
15-01-2012, 08:13
Bence ustalık döneminin bir meyvesi "joomla.gen.tr" Umarım herkes için,Türkiye için hayırlı olur.

UzmanWeb
15-01-2012, 13:14
Siteniz joomla kullanıcılarına hayırlı olsun.

kaya112
16-01-2012, 22:01
Hayırlı olsun,başarılar dilerim.

AcoustiC
18-01-2012, 22:53
Hayırlı ve ugurlu olsun. Çok uzun bir zamandan sonra böyle bir sitenin eksikliğinin hissedildiği bir anda bu projenin ortaya çıkması herkesi ve beni çok heyecanlardırdı.

İyi çalışmlar

safase
18-01-2012, 23:20
Site mükemmel maşaallah joomlaya yeni başladım siteyi kapalıyken gördüm joomlayla çok ilgim olmamasına rağmen son gün açılmasını iple çektim desem yeridir, hayırlı olsun

Akar
19-01-2012, 08:53
Bence ustalık döneminin bir meyvesi "joomla.gen.tr" Umarım herkes için,Türkiye için hayırlı olur.

Siteniz joomla kullanıcılarına hayırlı olsun.

Hayırlı olsun,başarılar dilerim.

Hayırlı ve ugurlu olsun. Çok uzun bir zamandan sonra böyle bir sitenin eksikliğinin hissedildiği bir anda bu projenin ortaya çıkması herkesi ve beni çok heyecanlardırdı.

İyi çalışmlar

Site mükemmel maşaallah joomlaya yeni başladım siteyi kapalıyken gördüm joomlayla çok ilgim olmamasına rağmen son gün açılmasını iple çektim desem yeridir, hayırlı olsunAllah razı olsun arkadaşlar. Bu destekleriniz sayesinde daha iyisi için sürekli uğraşma gücü bulacağız.

Nicel
20-01-2012, 01:42
joomla-gen-tr-portalı hayırlı olsun. Yoğun emeğin güzel bir sonucu. Birçok ihtiyacın karşılanmasında önemli bir rol oynayacağı inancındayım.

Akar
20-01-2012, 01:46
joomla-gen-tr-portalı hayırlı olsun. Yoğun emeğin güzel bir sonucu. Birçok ihtiyacın karşılanmasında önemli bir rol oynayacağı inancındayım.Hoş geldiniz Nicel :)

ankarafirmalari
22-01-2012, 04:11
Yaptığnız güzel duyarlı siteden dolayı kurucusuna teşekkür ederim.

EfSaNe07
22-01-2012, 11:52
herkez için hayırlı ve uğurlu.

Akar
22-01-2012, 18:43
Hoş geldiniz arkadaşlar.

gezweb
11-03-2012, 13:18
Allah hayırlı uğurlu etsin....

Eski ekibin hepsi burada sanırım...

neyzen
11-03-2012, 14:07
Hayırlı olsun.
Epeydir inceliyorum, okuyorum.
Gayet başarılı buluyorum.
Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Akar
13-03-2012, 13:13
Allah hayırlı uğurlu etsin....

Eski ekibin hepsi burada sanırım...Eyvallah gezweb. Eh, aktif olanlar burada diyelim :)

Hayırlı olsun.
Epeydir inceliyorum, okuyorum.
Gayet başarılı buluyorum.
Emeği geçenlere teşekkür ederim.Allah razı olsun, teşekkür ederiz :)