PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siteni Yandex arama Motoruna ekle ! yandex webmaster araçları

Adem46
22-03-2012, 04:17
Yeni arama motoru yandex'ten sitelerinize az yada çok hit gelebilir. Muhtemelen faydası olacaktır. O yüzden sitelerinizi eklemeyi ihmal etmeyin
Siteni yandex arama motoruna ekle (http://webmaster.yandex.com.tr/addurl.xml)
Yandex webmaster araçlarını kullanmak yada denemek için;
yandex webmaster tools (http://webmaster.yandex.com.tr/addurl.xml)

Fatih
14-06-2012, 18:13
Az önce yandexten mesaj geldi.
Sitenizin erişim sorunu yaşandığı bilgisini veriyor sms yolu ile.

Erişim sorunları: siteadresi.com Metrica.

Yine aynı şekilde 1 saat sonra mesaj geldi.

Siteniz tekrar erişime açıldı. siteadresi.com.Metrica.

Deneme amaçlı yandexi kullanıyordum bir sitemde webmaster tools fena değil güzel istatistikleri felen googleden sonra 2. tercih olabilir.Ayrıca sitelerinizin açık kapalı olup olmadığı bilgisini almak için aynı sunucudaki sitelerinizden en az birini ekleyin ki aklınız sitelerde kalmasın yandex size haber versin güzel sistem.:)

aligultekin34
14-06-2012, 19:57
Fatih abi Google ile aynı neredeyse görünüm ve sağladığı servisler açısından.. :)

Fatih
15-06-2012, 00:03
Ama yandex haber veriyor siteniz kapalı erişim sağlanamıyor die aradaki fark o :)

Fatih
21-06-2012, 13:26
Ben bu yandex metrica ya bayıldım. :) Webvisor özelliği var mükemmel derecede her giren ziyaretçinin hangi linke tıklamış hangi videoyu izlemiş ne kadar süre kalmış mause imlceninin hareketleri dahil her ayrıntıyı video kaydı gibi kayıt ediyor siz de izliyorsunuz.Süper birşey ya giren ziyaretçinin linkinde sol tarafta play tuşuna basıyorsun ziyaretçinin neler yaptığını görebiliyorsun çok harika gerçekten kesinlikle tavsiye ederim.::kihkih:

951

aligultekin34
21-06-2012, 16:14
İnternet reklamcılığı olayını da biran önce başlatsalar çok iyi olacak Türkiyed :))

Fatih
21-06-2012, 16:20
Geçen gün adhood dan bir mail geldi bana.
adhood ® - Yandex birlikteligi ile daha cok kazanacaksiniz! şeklinde sanırım anlaşmışlar ama ne kadar uzun soluklu bir anlaşma olur bilemiyorum çünkü webmasterların çoğu adhood dan şikayetçi artık hayırlısı diyelim...

millisite.net
21-06-2012, 18:21
Deneyelim bakalım...