PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ menüde hata

mustafaceylan
26-03-2012, 01:36
Saygıdeğer Dostlar;
Umarım yalnış yerde konu açmıyorumdur.
mustafaceylan.net (http://www.mustafaceylan.net)
sitemin adı bu
yaşım 60,
bir şairim.
menü de
Warning: Parameter 4 to JHTMLMenu::treerecurse() expected to be a reference, value given in /home/mustnnet/public_html/site/libraries/joomla/html/html.php on line 87

Warning: array_slice() expects parameter 1 to be array, null given in /home/mustnnet/public_html/site/administrator/components/com_menus/models/list.php on line 143

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mustnnet/public_html/site/administrator/components/com_menus/models/list.php on line 147

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mustnnet/public_html/site/administrator/components/com_menus/views/list/view.php on line 65

gibi hatalar var.
Düzeltemedim.
msn den benimle temas kurup sitemin düzeltilmesi konusunda(gerekirse ücretiyle) yardımcı olacak dostlara teşekkür ediyorum.
Yalnış yerde konu açtıysam yönetimden de peşinen özür dilerim.
Selamlar, saygılar...

Akar
26-03-2012, 01:59
Muhtemelen sunucunuzda php 5.3 sürümü var ve sitenizin sürümü de 1.5.13'den evvelki bir sürüm. Bu sebeple sorun olmuş gibi görünüyor. Teyid edebilirseniz ne yapılması gerektiğine bakalım.

mustafaceylan
26-03-2012, 02:07
Üstadım size mesaj attım,
Bakarsanız memnun olacağım.

Akar
26-03-2012, 16:44
PHP 5.3 uyumu Joomla 1.5.13 ile geldi. Buna göre eğer hatanın alınmasına sebep olan şey, sunucuda php 5.3 olması ve Joomla sürümünün eski olması ise Joomla güncellemesi gerekir.

ahmet5542
13-04-2012, 15:09
mustafaceylan.net sitesinin üst tarafında radyo bölümü var ve çalışmıyor mustafa bey.