PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Easyblog base_facebook hata

Oscar
26-03-2012, 19:50
Merhaba arkadaşlar easyblog kullanıyorum eklenen blogları facebook sayfama otomatik gönderirken bu şekilde bir hata
alıyorum bilgisi olan arkadaşların yardım etmesini rica ederim

hata :
Fatal error: Uncaught OAuthException: (#100) actions should be a JSON-encoded dictionary with "name" and "link" keys thrown in /home/xxxx/public_html/components/com_easyblog/classes/facebook/base_facebook.php on line 10 :(

Akar
26-03-2012, 21:51
Facebook aktarmıyla ilgili değişen bir yöntemden dolayı hata vermiş olabilir. Kaynak bulamadım bu konuda. Facebook ile de aram yok ne yazıkki. Bu konuda eklenti üreticisinden yardım istemeniz gerekli. Neticede ücretli bir eklenti. Sorun varsa yardımcı olmaları lazım. En azından onların destek forumunda falan belki çözümü vardır. Forums | Stackideas (http://stackideas.com/support/discussions/index.html)

Oscar
26-03-2012, 22:16
Abi Bende herhangi bir sonuca ulaşamadım ama bileşeni kaldırıp tekrar kuruyorum düzeliyor belli bir süre sonra bu hatayı alıyorum tabi bu süre herhangi rasgle bazen 15 dk sonra bazen 1 saat sonra bu hata çıkıyor anlam veremedim bir türlü

Akar
26-03-2012, 23:35
Abi Bende herhangi bir sonuca ulaşamadım ama bileşeni kaldırıp tekrar kuruyorum düzeliyor belli bir süre sonra bu hatayı alıyorum tabi bu süre herhangi rasgle bazen 15 dk sonra bazen 1 saat sonra bu hata çıkıyor anlam veremedim bir türlüO iyice ilginç bir durum.

Oscar
26-03-2012, 23:44
Abi ilk kez böyle saçma bir hata ile karşılaştım ve şaşkınım hala ama host ile alakalı olabilecegini tahmin ediyorum içinden çıkamadım
farklı sürümler denedigim halde.