PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Admin Paneline giriş yaptıktan sonra hangi menüye tıklarsam beyaz sayfa da aa yazıyor

CHATIN
31-03-2012, 11:50
Başlıkta da belirttiğim gibi 1.7 sürümündeki joomlamın admin paneline giriş yapıyorum.

Admin panelindeki hangi menüye tıklarsam tıklayayım açılan sayfada sadece "aa" yazıyor.

Menüler yok.
Hata mesajı yok.

Konu hakkında bilgisi ya da fikri olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

(Bozulmuş olabilir diye düşünürek administrator klasörünü ftp'ye yeniden attım. Sorunum yine çözülmedi.)

alpeki99
31-03-2012, 11:56
Ayarlara girebiliyorsanız oradan giremiyorsanız FTP den configuration.php den DEBUG modunu aktif edip o şekilde siteda dolaşın.

Akar
31-03-2012, 17:18
Ne zamandan beri böyle, sorun olmadan evvel yapılan işlem neydi, ftp üzerinden dosyalar müdahale ettiniz mi?

CHATIN
01-04-2012, 11:52
Son yapılan işlem makale eklemek ve makale düzenlemekti...

1- Bu sorun öncesinde FTP'de herhangi bir işlem yapmadım.
2- Bu sorun öncesinde SQL'de herhangi bir işlem yapmadım.

CHATIN
01-04-2012, 12:00
ftp den önerdiğiniz yöntemi denedim sonuç alamadım. Önerin için teşekkür ederim.

Akar
01-04-2012, 19:02
Hayır ben ftp üzerinden bir şey yapın demedim, yaptınız mı dedim :) Çünkü yapmadıysanız Joomla Eklentileri ve Dosyalar - Diğer (http://www.aytugakar.info/joomla-dosyalarimin-dizini/viewcategory/7-diger.html) ile değiştirilmiş dosya olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

CHATIN
02-04-2012, 14:12
Çözüldü

Tüm (bileşenler, modüller ve joomla çekirdek) dosyaları yeniden yükledim. ve SQL'i yedekleyip yeniden yükledim