PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ K2 Bileşeni Öğeler Bölümü

saydos
31-03-2012, 21:46
Herkese merhaba,

K2 Bileşeni ögeler kısmına içerik girişi yaparken alt alta yazdığım içerikler yan yana olarak görünüyor

1- aaaaa
2- bbbbb
3- ccccc

Ben üstteki gibi yazıyorum ama sitede alt taraftaki gibi görünüyor? epey araştırdım ama çözümünü bulamadım konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar bir cevap yazarlarsa çok memnun olurum, şimdiden teşekkür ederim.

1-aaaa2-bbbb3-cccc

mhusty
31-03-2012, 22:59
k2 ögelerini modül olarak ana sayfada gösterirken mi bu sorunu yaşıyorsunuz ? Yoksa normalde böyle bir şey olmaması gerek..Bunun tek bir sebebi olabilir K2 ögelerini news pro gk4 modülü ile anasayfada gösterdiğimizde html taglarının hiç birini kabul etmiyor...

saydos
01-04-2012, 21:31
k2 ögelerini modül olarak ana sayfada gösterirken mi bu sorunu yaşıyorsunuz ? Yoksa normalde böyle bir şey olmaması gerek..Bunun tek bir sebebi olabilir K2 ögelerini news pro gk4 modülü ile anasayfada gösterdiğimizde html taglarının hiç birini kabul etmiyor...

Sorunumu hallettim K2>parametreler>içerik>içerik temizleme bölümündeki Hayır seçeneklerini Evet yapmıştım o yüzden düz metin olarak görünüyormuştu o seçenekleri geri Hayır yapınca sorun düzeldi, ilginize teşekkür ederim

mhusty
01-04-2012, 21:34
sevindim çözülmesine :)

saydos
01-04-2012, 21:53
Bende çok sevindim :)