PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Chronoforms Form Oluşturma sorunu easy form wizard

güngör
01-04-2012, 22:24
Sitemde Kullanıcıların dosya göndermesi için bir form kullanmaya çalıştım. Bunun için burada da dersleri ve mesajları bulunan chrono forms kullandım. easy form wizard özelliğini kullandım ama bir türlü yapamadım.

Sitem: joomla 2.5
Form özellikleri: Siteye yazıyı soruları ve ders notları gönderilebecek başlık, Konu, ad soyad, upload özelliği olacak, bir form

Tüm ayarlamaları yaptığıma inanıyorum ama olmadı. Acaba easy form wizard özeelğini kullanmasa mı idim. form wizard özelliği le yapmak daha mı kolay olurdu.

Teşekkürler

mhusty
01-04-2012, 22:35
http://forum.joomla.gen.tr/genel-konular/1066-chrono-forms-basit-form-olusturma-videolu-ders.html

bu dersi takip ederek form oluşturma konusunda fikir sahibi olabilirsiniz...

Easy Form wizard kullanmıyorum ben , basit form oluşturma diyor ama bence işi dahada zorlaştırıyor en iyisi herşeyi kendimiz manuel olarak ayarlamak..

mhusty
01-04-2012, 22:37
Ben bu formu yapıp size atabilirdim ama 2.5 ile şuan hiç bir sitem yok ...Şuan kendi bilgisayarımdada değilim localde çalışıpta atıyım dicem ama buda imkansız... Eğer acele değilse 2 güne kadar size formu oluşturup atabilirim...

güngör
01-04-2012, 22:39
teşekkürler. ben biraz daha deneyeyim . Sizde işiniz yoksa bakarsınız

sukruak
13-03-2013, 16:51
Easy Form alanı daha kolay aslında

Fakat dosya upload alanında sıkıntı oluyor

ya da biz eksik bir şeyler yapıyoruz