PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Phoca Questbook

Utku DLKC
02-04-2012, 09:34
merhaba arkadaşlar Phoca Questbook ziyaretçi defterini kurdum menü olarak atadım fakat menüde ziyaretçi defterine tıkladıgım zaman hata alıyorum hata şudur ... ''warning select Questbook''

Karşı
02-04-2012, 11:23
merhaba arkadaşlar Phoca Questbook ziyaretçi defterini kurdum menü olarak atadım fakat menüde ziyaretçi defterine tıkladıgım zaman hata alıyorum hata şudur ... ''warning select Questbook''

Phoca Guestbook ayarlarından yeni ziyaretçi defteri oluşturup menüden link verirken o defterii seçmemişsin sanırım

Utku DLKC
02-04-2012, 13:01
şimdi eklentiden phoca Questi kurdum sonra menuler/main menu/ yeni / diyerek Phone Questbook bileşenini seçtim bundan sonra farklı bir adım dahamı var ?

Karşı
02-04-2012, 13:57
şimdi eklentiden phoca Questi kurdum sonra menuler/main menu/ yeni / diyerek Phone Questbook bileşenini seçtim bundan sonra farklı bir adım dahamı var ?

1. Adım ; Bileşenler/Phoca Guestbook/Ziyaretçi Defterleri/Yeni ( herhangi bir isimde defter oluşturuyoruz örnek;utku)
2. Adım ; Menüler/Anamenü/Yeni/Menü Öğesi Türü/Phoca Guestbook-Ziyaretçi Defteri seçtikten sonra gelen sayfada Gerekli ayarlar sekmesi altında ziyaretçi defterini seçin açılır menüsünden 1.adımda oluşturduğumuz ziyaretçi defterimiz olan utku'yu seçip kaydediyoruz

Utku DLKC
02-04-2012, 15:10
çok teşekkür ederim. Peki 1 sorum daha olucak ... Modül içerikleriyle nasıl oynıcaz... Örnegin : slide gösterisini değiştirmek istiyorum yazıları ve resımleri filan modulu buldum fakat içerigiyle oynayamıyorum ..

Karşı
02-04-2012, 16:24
çok teşekkür ederim. Peki 1 sorum daha olucak ... Modül içerikleriyle nasıl oynıcaz... Örnegin : slide gösterisini değiştirmek istiyorum yazıları ve resımleri filan modulu buldum fakat içerigiyle oynayamıyorum ..

Hangi modül olduğu bilgilerini verip yeni başlık altında konu açarsan forum içerisinde yardımcı mutlaka olunacaktır.

Utku DLKC
02-04-2012, 16:36
tesekkurler