PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Slide modülün içeriğiyle oynamak

Utku DLKC
03-04-2012, 12:11
Merhaba arkadaşlar sitemde bir tema kullanıyorum Corparate isimli temada slide gösterimi filan var ben bu slide gösterımın modulunu buldum fakat içeriğiyle oynayamıyorum farklı bir yolu yada yeri mi var daha cok yenıyım .... Teşekkürler

Utku DLKC
03-04-2012, 15:51
bu arada arkadaşlar joomla sürümü 1.5 kullanıyorum tema ise Joomla! Templates - Professional Joomla 2.5 Templates, Joomla Themes, Joomla Design Shop, Modules and Free Extensions (http://www.gavick.com/joomla-templates.html) verdiğim linkteki corparate 2 adlı temadır ... yardımcı olursanız sevınırım

Ümit
03-04-2012, 20:43
News Show Pro GK4 (http://www.gavick.com/news-show-pro-gk4.html) modülü kullanılmış.

Eklentiler > Modül Yöneticisi > mod_news_pro_gk4

Modül ayarlarına girdiğinizde sağ alanda bulunan "DATA SOURCE" sekmesinden modülün içeriğini belirleyebilirsiniz. (Hangi yazıların orada yayınlanması)

"Source of" sekmesinden yazıların nereden alınacağını belirleyebilirsiniz. (Kategorilerden ve yazılardan veya 3. parti eklentilerin içerisinden gibi)

Kategoriler seçerseniz "Sourve of" sekmesinin altından "Categories" alanından hangi kategorideki yazıların yayınlanmasını istiyorsanız o kategoriyi veya kategorileri seçin. (Çoklu kategori seçimi için CTRL kullanabilirsiniz.)

Yok ben sadece seçeceğim yazıların yayınlanmasını istiyorum derseniz;
"Sourve of" alanını Articles veya Yazılar olarak seçili hale getirin. Seçimden sonra altta çıkacak "Articles" alanına o yazıların ID 'lerini yazın. 10,3,24,7 gibi.

Diğer alanları biraz kurcalayarak öğrenebilirsiniz.

Not: Sorunuza bu kadar geç cevap verilmesinin sebebi galiba ücretli eklentilere forumun açık alanlarından destek verilmemesidir.

Utku DLKC
04-04-2012, 01:48
bilgiler için teşekkür ederim fakat ben bahsettiğiniz ''News Show Pro GK4'' modulunu kullanmıyorum.. Modül türü ''mod_gk_image_show'' bu modulun ayarlarına gırdıgım de ise sadece bunlar yer alıyor Modül Özellikleri

Module Class Suffix
Module unique ID
Slides group
Module style
Style variation
Ayarlar

Not : evet eklenti ücretli ve ben bi stajerim şirkette bu konudan bahsettim ''eklenti ücretli o yuzden ıcerikleriyle oynama yapamıyoruz dediğimde bana temanın warezini indirdik ve içerikleriyle oynayabilirsin '' deniliyo bende bu konu uzerınde ısrarcı olmak ıstemıyorum ne denılıyosa yapmaya calısıyorum fakat olmuyo... Yardımlarınız ıcın tesekkurler bu arada

Ümit
04-04-2012, 18:39
Ücretli ise yapımcısından destek istemelisiniz.

Bu arada çalıştığın şirket gerçekten şirketmiş. :)

Kolay gelsin.

Utku DLKC
09-04-2012, 09:39
Yok kardeş haklılarmış :) değiştirdim herşeyini :D