PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Quick start dönüştürme (yardım)

by_maffay
04-04-2012, 18:18
Selamın Aleykum.
Hocalarım, arkadaşlarım, günlerdir uğraşıyorum hatta 25 saat oldu daha uyumadım. Bende 1.5 sürümü Quick Start olarak bir tema var ben bu temayı 2.5 de kullanmak istiyorum. Daha doğrusu temayı bir şekilde kullanmak istiyorum. 1.5 kurulumu denedim ama joomla artık desteklemiyormuş 1.5 sürümünü. Sizlerden yardım istiyorum ne yapmam gerekir? Bu temaya nasıl davranmam gerekir? Fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar.

Akar
04-04-2012, 18:34
Aleyküm selam.

Joomla 1.5 desteği uzatıldı, Eylül'e kadar devam etmesi planlanıyor. QS paketini 2.5'e dönüştüremezsiniz ama onu 1.5 üzerinde kurup, ihtiyaç duyduğunuzda 2.5 geçişini yaparsınız. Temanızın da 2.5 uyumlu olanı henüz çıkmadıysa çıkar. Çıkmazsa da tema dönüştürme işlemleri yapılabilir. Dolayısıyla şu anda 1.5 kurulumunu kullanabilirsiniz.

by_maffay
04-04-2012, 19:52
Aleyküm selam.

Joomla 1.5 desteği uzatıldı, Eylül'e kadar devam etmesi planlanıyor. QS paketini 2.5'e dönüştüremezsiniz ama onu 1.5 üzerinde kurup, ihtiyaç duyduğunuzda 2.5 geçişini yaparsınız. Temanızın da 2.5 uyumlu olanı henüz çıkmadıysa çıkar. Çıkmazsa da tema dönüştürme işlemleri yapılabilir. Dolayısıyla şu anda 1.5 kurulumunu kullanabilirsiniz.

Akar hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için Quick Start kurulum yapmayı denedim ancak Veri tabanı kurulumu bölümünde hata alıyorum Veritabanı kullanıcı adını, mysql adresini falan yazıp ileri diyince karmaşık yazıların çıktığı bi saya geliyor devam edemiyorum bu neyden kaynaklanır?

Akar
04-04-2012, 20:02
Akar hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için Quick Start kurulum yapmayı denedim ancak Veri tabanı kurulumu bölümünde hata alıyorum Veritabanı kullanıcı adını, mysql adresini falan yazıp ileri diyince karmaşık yazıların çıktığı bi saya geliyor devam edemiyorum bu neyden kaynaklanır?QS paketini hazırlayana sormak lazım. Çünkü QS kurulumları hazırlayana göre değişebilir.