PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla 2.5 rt-quasar teması ie'de bozuk

Karşı
04-04-2012, 22:56
Sitem google chrome ve firefox'da düzgün görünüyor fakat ie'de bozuk görünüyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz?

Giresun Görele Karadere Köyü Derneği - Anasayfa (http://www.karaderekoyder.com)

Akar
05-04-2012, 01:01
Bozuktan kasıt nedir açalım biraz. Benim gördüğüm bozukluk kulanılan modül ile ilgili gibi, temayla değil. Görmediğim bir şey vardır belki.

Karşı
05-04-2012, 01:03
Bozuktan kasıt nedir açalım biraz. Benim gördüğüm bozukluk kulanılan modül ile ilgili gibi, temayla değil. Görmediğim bir şey vardır belki.

Evet hocam modülden kaynaklanan bir sorun var bende yeni farkına vardım uğraşıyordum ama anlamadım bir şey
mod_news_pro_gk4 modülü normalde 2 sütün ama ie'de bir sütün görünüyor sptab modülü içinde yayınlamıştım ondan diye düşündüm ama ondan da değilmiş :s

Akar
05-04-2012, 01:26
Evet hocam modülden kaynaklanan bir sorun var bende yeni farkına vardım uğraşıyordum ama anlamadım bir şey
mod_news_pro_gk4 modülü normalde 2 sütün ama ie'de bir sütün görünüyor sptab modülü içinde yayınlamıştım ondan diye düşündüm ama ondan da değilmiş :sgk4 değil de zt-news gibi bir şey gördüm ben.

Karşı
05-04-2012, 01:30
gk4 değil de zt-news gibi bir şey gördüm ben.

yok hocam deneme yaparken denk gelmişsin zt düzgün görünürse onu kullanırım diyordum oda ölümcül hata falan dedi şu an gk-4 var Gavick eklentisi

Akar
05-04-2012, 01:35
Modülde ana bölüm ve liste öğeleri için birden fazla sayfa olayını iptal edip öyle bakar mısın.

Karşı
05-04-2012, 01:46
Modülde ana bölüm ve liste öğeleri için birden fazla sayfa olayını iptal edip öyle bakar mısın.

Hocam tek sayfaydı zaten şimdi iki sayfa yaptım ama yine bozuk hatta temadan gelen bir bozukluk var ie'de css ayarlarıda bozk :)

Akar
05-04-2012, 03:02
Resim boyutlandırmada hangi yöntemi kullanıyorsunuz modülde? Thumbnail oluşturmayı kullanıyorsanız onu kapatarak bir bakalım.

Karşı
05-04-2012, 10:48
Resim boyutlandırmada hangi yöntemi kullanıyorsunuz modülde? Thumbnail oluşturmayı kullanıyorsanız onu kapatarak bir bakalım.

Hocam thumbnail oluşturma kapalıymış onu açıp denedim olmadı küçük resimi komple kaldırdım yine olmadı devamını okuyu kaldırdım yine olmadı :) başka kaldırcak bişey kalmadı modülü tamamenmi kaldırsam :)

Karşı
05-04-2012, 10:52
Temayımı değiştirsem acepollsu kuruyorum görüntü bozuk mod-news-pro-gk4'de bozukluk yapıyor aslında bir sürü sorun var temada daha doğrusu rockettheme'nın eklentileri hariç diğer eklentiler sorun çıkarıyor temada land of coder lof content carousel ve lof scrollbar modülleri falan çalışmıyor

Karşı
05-04-2012, 15:13
Sorun çözüldü hocalarım tamamen benim hatam gk4 güncelleme yapmayı unutmuşum o değerli vakitlerinizi aldım akar hocam hakkınızı helal edin