PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : K2 Resim Ekleyememe

kral330
06-04-2012, 00:34
Sevgili arkadaşlar Joomla 1.5.26 kullanıyorum. K2 2.5.5 kurulu. Safemod kapalı, dosyaların yazılabilirliğinde sorun yok. Düne kadar K2 de içeriklere reim ekleyebiliyordum fakat bugün K2'nin kendi resim ekleme metoduyla giriş resmi ekleyemiyorum (haber içine resim ekleyebiliyorum), yazıyı kaydet dediğimde birkaç saniye geçiyor, içerik kaydediliyor fakat resim eklenmiyor. Resmin boyutu 100 kb ve jpeg. Ayrıca Ek Dosyalardan da dosya eklenmiyor, ortam yöneticisine girdiğimde ise "Invalid backend response.
Data is not JSON." gibi bir uyarı alıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Akar
06-04-2012, 01:23
Sunucu tarafında JSON ile ilgili bir sorun olabilir, çok iyi bilmiyorum k2 kullanmadığım için. Ancak mesajdan o anlaşılıyor.

kral330
08-04-2012, 20:00
Hocam JSON ile ilgili bir sorun olmadığını söylediler. Hwvideoshare kuruyorum Genel Ayarlarda boş sayfa çıkıyor, Cache cleaner kurdum bazen temizliyor bazen tamamı temizlenemedi diyor vs. anlamadım, PHP ayarlarında bir sıkıntı yok. Acaba cpanelden joomlayı otomatik kurmamla bir ilgisi olabilir mi?

Akar
08-04-2012, 20:59
Hocam JSON ile ilgili bir sorun olmadığını söylediler. Hwvideoshare kuruyorum Genel Ayarlarda boş sayfa çıkıyor, Cache cleaner kurdum bazen temizliyor bazen tamamı temizlenemedi diyor vs. anlamadım, PHP ayarlarında bir sıkıntı yok. Acaba cpanelden joomlayı otomatik kurmamla bir ilgisi olabilir mi?Hayır bunların otomatik kurulumla alakası olmaması lazım ama yine de zaten 2 dakikada kurulan Joomla için otomatik kuurulum asla önermiyoruz. Her zaman da bunu diyoruz; bir sorun çıkar, neden olduğunu anlayamayız.

Otomatik kurulum ile ilgili bir sıkıntı yoksa bunlar sunucu sorunudur. Bir otomatik kurulum da bu kadar sorun çıkarmaz.

mhusty
08-04-2012, 22:30
en son yüklenmiş bir uygulama ekinden filan kaynaklanıyor olabilir mi ?

kral330
09-04-2012, 00:48
Safe mod açıktı kapattılar ondan sonra oldu ne olduysa, galiba temiz bir kurulum yapmam gerekiyor, ama sanırım hostun tam uyumlu olması çok önemli.