PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sh404sef yükleyince yandaki menüde nerde olduğunu göstermiyor!!

Nizamettin AKSU
06-04-2012, 12:50
Merhabalar!
kurmaya çalıştığım sitenin sağ tarafında menü var... sef programı yüklemeden sitenin herhangi bir yerinde iken sağdaki menüden nerde olduğunuzu görebiliyorsunuz... ama sh404sef programini yüklediğim zaman sağdaki menü nerde olduğumu göstermiyor herzaman anasayfa üzerinde seçili olarak gösteriyor.. programı kapattığımda herşey normal...

ve artiojomsef denedim.. artiojomsefte bir problem yok menüde herşey normal.. yalnız benim bu problemi sh404sefte çözmem lazım... zannediyorum ayarlarla alakalı bir durum.. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum...

Nizamettin AKSU
06-04-2012, 14:34
Daha önceden kullandığım başka temada böyle bi problem yoktu...
Sorunun temadan kaynaklanabileceğini düşündüm ve eski temayı yükledim
(tabi 2.5 joomla versiyonunu daha önceki 1.7 içindi...)

Sorun düzelmedi sh404sef 2.5 versiyonunu sildim 1.7 için olanı yükledim (eski sistemde sorunsuz olanı)
Problem malasef gene düzelmedi...

Geriye değiştirmediğim joomlanın versiyonu kaldı.. onuda değiştiremiyorum.. mecbur 2.5 kullanmamız gerekiyor...

Akar
06-04-2012, 23:48
Vallaha sh404SEF'i Joomla 1.0 zamanından beri kullanmıyorum. O zaman da sadece deneyip sorulara cevap vermek için kurmuştum, beğenmemiştim de. Birkaç sefer de müşterilerimde denk geldi...sevemedğim için kullanmadım hiç. Onun için bir şey diyemiyorum.

Nizamettin AKSU
07-04-2012, 15:17
Şu an Joomlanın kendi sistemini kullanıyorum... ne güzel sorunsuz :))) ama cevabı bilen varsa genede söylerse iyi olur tabi :))