PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BEKLİYOR 1.4.9 versiyonda alt kategori yanında açıklama yazısının bir bölümü gösterilebilirmi?

DrGandalf
08-04-2012, 12:48
Başlıktanda anlaşılacağı gibi 1.4.9 versiyonda kategorilerimizi ve alt kategorilerimizi oluşturduk ve ziyaretçi tıkladığında sağda açılan pencerede alt kategorileri resimli bir şekilde görüyor ve yanında o gördüğü alt kategorinin kısa bir açıklamasını gösterebilirmiyiz ?

yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Akar
08-04-2012, 18:48
Başlıktanda anlaşılacağı gibi 1.4.9 versiyonda kategorilerimizi ve alt kategorilerimizi oluşturduk ve ziyaretçi tıkladığında sağda açılan pencerede alt kategorileri resimli bir şekilde görüyor ve yanında o gördüğü alt kategorinin kısa bir açıklamasını gösterebilirmiyiz ?

yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.Bu mümkündür bildiğim kadarıyla ama nasıl yapılabileceğini detayı söyleyebilecek kadar opencart bilgim yok. Opencart kullananan epey arkadaşımız var forumda, cevap gelecektir muhakkak.

DrGandalf
10-04-2012, 23:35
Bu mümkündür bildiğim kadarıyla ama nasıl yapılabileceğini detayı söyleyebilecek kadar opencart bilgim yok. Opencart kullananan epey arkadaşımız var forumda, cevap gelecektir muhakkak.

Dörtgözle bekliyorum.