PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seçilmiş İçerik Bölümünü Kaldırma

enes811
10-04-2012, 20:31
Uzun uğraşlar sonucu kaldıramadığım seçilmiş ögeler bölümünü nasıl kaldırabilirim resimde kırmızı alanın içine alınmış yer bir içerik hazırlayıp seçilmiş olarak belirttiğimde bu alanda gözükmekte ama ben bu alanı tamamen kaldırmak istiyorum fakar nerden kaldırıcağım bulamadım. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

730

By_YoLcu
10-04-2012, 20:56
Tam Anlamadım Aslında Ama.
ORası Bir Modül Pzisyonu İse, Ki Galiba Modül Pozisyonu. Modül Yöneticisine Gidip O Pozisyondaki Modülleri Pasif Hale Getirmeyi Denedinz mi?

Akar
10-04-2012, 21:11
1. Temanın ayarlarında var olabilir. Bileşeni kapat, bileşeni gösterme gibi bir ayar varsa onu kullanın.
2. Temanın ayarlarında yoksa kod düzenlemesi gerekir.

Böyle küçücük bir resimden dinamik içerik ile ilgili bir alan hakkında konuşmak çok kolay değil.

enes811
10-04-2012, 21:12
yok orası modül pozisyonu değil. şöyle anlatıyım bir içerik ekliyorum bu içeriği seçilmiş yaptığımda anasayfada gözüken yer burası yani modül pozisyonu değil bir modül posizyon ismide yok açıkcası çok araştırdım ama bi yöntemini bulamadım. akar kardeş. sanırım kodlarla ilgili yani kodlarla oynamam gerek daha büyük resmini eklim. buraya

bu orjinal temadan görüntü kırmızıyla gösterdiğim yeri kaldırmak istiyorum benim temada içerik olmadı için yazılar gözükmüyor.
731

buda benim temamdaki yeri. içerik yok ama orda kutusu durmakta.
732

mhusty
10-04-2012, 21:13
1. Temanın ayarlarında var olabilir. Bileşeni kapat, bileşeni gösterme gibi bir ayar varsa onu kullanın.
2. Temanın ayarlarında yoksa kod düzenlemesi gerekir.

Böyle küçücük bir resimden dinamik içerik ile ilgili bir alan hakkında konuşmak çok kolay değil.

Aytuğ abi gerekli açıklamaları yapmış ...