PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Makaleler yazısını kaldırma

keremen
11-04-2012, 13:51
Ekte resmini gönderdiğim joomla 2.5 te sayfanın üstünde makaleler yazısını kaldıramıyorum. çok araştırdım ama bulamadım. size yazayım dedim. yardımcı olursanız sevinirim.

737

mmcn
11-04-2012, 14:27
broadcrumps modülünü kapatıp denermisiniz

keremen
11-04-2012, 14:57
broadcrumps modülünü kapatıp denermisiniz

Modülü kapatıp denedim . Fakat yazı aynen yerinde duruyor. Basit bir çözümü olmalı ama ne?

mmcn
11-04-2012, 15:00
söylediklerim tahmini çözüm yolları uzman arkadaşlar ilgileneceklerdir mutlaka ama bir de "makaleler" kategori isminiz ise eğer ilgili kategoriden başlığı görüntüle seçeneğini kapatıp deneyin

İlyas
11-04-2012, 16:05
kategoriyi bağladığınız menüde sayfa başlığını göster seçeneğini kapatırsanız sorun hallolacaktır diye düşünüyorum

Akar
11-04-2012, 18:34
Menü öğesinde sayfa başlığı ve ana öğe ayarlamalarına bakın. Bir de önerim, bizim hazırladığımız paketleri kullanın.

copierx
03-09-2012, 04:26
Merhaba,

Aşagıdaki adımları uygulayabilirsin.

1. Bir ftp yöneticisi kullanarak Components /com_content/views/article/view_html.php dosyasındaki

2. $this->params->def('page_heading', JText::_('JGLOBAL_ARTICLES')); Satırı bulup aşağıdaki gibi başına "//" işaretini ekle ve kaydet.
// $this->params->def('page_heading', JText::_('JGLOBAL_ARTICLES'));

Tüm sayfalardaki "Makaleler" yazısı kaybolacaktır.

angelaus
03-09-2012, 08:27
Yukarıdaki yöntem sonraki update de kaybolacaktır unutmayın

keremen
14-01-2013, 16:39
Merhaba,

1. Bir ftp yöneticisi kullanarak Components /com_content/views/article/view_html.php dosyasındaki

2. $this->params->def('page_heading', JText::_('JGLOBAL_ARTICLES')); Satırı bulup aşağıdaki gibi başına "//" işaretini ekle ve kaydet.

Geç de olsa teşekkür ederim.

angelaus
14-01-2013, 16:45
ve copierx in çözümü bir sonraki update de kaybolacaktır.

jooomlayalım
25-11-2013, 12:18
Merhaba,

Bende sitemdeki benzer sorunu bu şeklide çözebildim. Çok teşekkür ediyorum.

jooomlayalım
25-11-2013, 12:19
Merhaba,

Sitedeki benzer sorunu bu şekilde çözebildim. Çok teşekkür ediyorum.