PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Önceki güncelleme paketlerini nerde bulabilirim?

Alaca
15-04-2012, 15:48
Joomla'yı panelden güncellemek istediğimde "Kopyalama başarısız" uyarısı veriyor. Dolayısıyla oradan yapamıyorum. En son 2.5.22 sürümünde kalmışım. Önceki gibi sürümleri sırasıyla mı atlamak gerekiyor 2.5 sürümlerde? Direk 2.5.24 gücelleme olmuyor mu? Joomla sitesinde 2.5.23 sürümü araştırdım ama bulamadım. Eski sürümleri nereden indirebiliyoruz?

Akar
15-04-2012, 15:52
Çok kolay, son sürüm duyuru konusuna gidersiniz; oradaki güncelleme paketlerine bakarsınız ve sizn için uygun olanı kullanırsınız. Neren bulacağım ben son sürüm konusunu demeyin, çok kolay, ezberde tutulabilir adresimiz var:

joomla.gen.tr/joomla-indir Bu genel takip için. Tüm serilerin son sürümlerini tek sayfadan bulursunuz.
joomla.gen.tr/joomla-25-son-surum Bu da sadece 2.5 için spon sürüm takip sayfası.

Buralarda son sürümlerin sayfalarına bağlantı olur. O bağlantıyla açılan sayfa son sürümün haber sayfasıdır. Son sürüme ait detaylar ve dosyalar olur. Mesela şu an son sürüm sayfasında 2.5.3 -> 2.5.4 ve 2.5.0 -> 2.5.4 güncelleme paketleri var. Siz 2.5.2 kullanıyorsanız, size uyan paket 2.5.0 -> 2.5.4

Alaca
15-04-2012, 17:15
Sürümleri tabi ki portaldaki linkten takip ediyorum. Önceden 1.5 sürümlerinde, sanırım sırayı takip etmek gerekiyordu. Bunda da var mı diye merak etmiştim. Teşekkürler.