PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Ürün tanıtım sitesi bileşen modül önerileriniz...

Fatih
15-04-2012, 23:52
Selamun Aleyküm,

Arkadaşlar ürün tanıtımı yapabileceğim bir site yapmayı düşünüyorum.

Sitede yapmak istediğim özellikler.

Ürün Parametrelerinin Yönetim Panelinden Girilmesi
Ziyaretçinin Ürün Parametrelerine Göre Arama Yapabilmesi. ( Sahibinden.com'daki gibi.)
Giriş sayfasında son eklenen ürünlerin listelenmesi.
Haftanın ürünü.
Fiyatı Düşen Ürünler.
Kampanyadaki Ürünler.

Bu özelliklerde bir bileşen öneriniz var mı acaba joomlada.

Seyfullah
15-04-2012, 23:59
Aleyküm Selam.

VirtueMart bilesenini önerebilirim.

tdepkamil
16-04-2012, 00:09
zoo bileşeni de var. Aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz:

Product - YOOtheme (http://www.yootheme.com/zoo/apps/index.php?option=com_zoo&view=frontpage&Itemid=3)

Fatih
16-04-2012, 00:29
VirtueMart destek açısından daha mı etkili acaba?

tdepkamil
16-04-2012, 08:57
VirtueMart destek açısından daha mı etkili acaba?

Kesinlikle...

mhusty
16-04-2012, 16:08
fatih abi k2 ile dediklerini çok rahat yaparsın diye düşünüyorum ... K2 ile ürün tanıtımı nasıl yapılır diye bir videolu dersim vardı onu izleyerek fikir sahibi olabilirsin...Yanlız online satış yapcaksan sana sıkıntı yaratabilir.. En son eklenen ürünleri , fiyatı düşen ürünleri yahut başka tür özellikleride news pro gk4 modülü ile gösterebilirsin... Bu modül k2 ile uyumludur , ayrıca Jcomments bileşeni ilede k2'de ürünlere yorum özelliği katabilirsin.. :) Videolu ders aşağıda

http://forum.joomla.gen.tr/genel-konular/1099-joomla-gen-tr-k2de-urun-tanitimi-yapma.html

Fatih
16-04-2012, 23:12
Örnek siteler bakıyorum ama nette bulamadım online satış olmayacak Mustafa virtuemat ve k2 bileşeni ile yapılan siteler varmı nasıl aramam gerekiyor google de yapılan siteleri.Birde Mustafa K2 bileşeninde hani ürün tanıtımı açıklama fiyat vs.. alt alta o şekilde değil de misal ilan sitelerindeki gibi resimler solda ürün özellikleri sağ tarafta olacak şekilde yapma imkanımız var mı?

mhusty
16-04-2012, 23:18
css ve divler ile oynarsan abi var tabiki... K2 ile yapılmış örnek bir sitem yok şuan ... Eskiden vardıda proje olarak bitirdiklerim oldu

Fatih
16-04-2012, 23:42
Opencart'la yapılabilirmi peki ürün tanıtım sitesi fiyatlar sepet vs.. özellikler kaldırılsa hakkımızda vs..vs.. sayfalar oluşturulsa joomla bileşenlerinden daha mı kolay olur acaba...