PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Image Show GK4 betik hatası!..

GNCTürk
16-04-2012, 14:12
S.A değerli arkadaşlar Image Show GK4 kullanıyorum ve sürekli mozilla firefox betik uyarısı veriyor şu şekilde

" Bu sayfadaki bir betik meşgul veya artık yanıt vermiyor olabilir. İsterseniz betiği şimdi durdurabilir veya sürecin tamamlanmasını görmek için bekleyebilirsiniz.
Betik: http://www.site.com/media/system/js/validate.js:9" devam et veya betiği durdur diyor.

Neyapabilirim bu konuda çünkü son zamanlarda betik saldırılarının sayısı artmaya başladı ondan korkuyorum...Saygılar..

GNCTürk
16-04-2012, 15:22
kaldırdım gitti modülü sürekli çekirdek betik hatası veriyor ve bence büyük bir güvenlik açığı oluşturuyor kullananların bilgisine..Saygılar..

Akar
16-04-2012, 17:03
Bu aslında Image GK 4 ile ilgili bir dosya değil. Joomla!'nın kendi çekirdek kontrol dosyası. Nasıl sorun oldu anlamadım. Çok da kullanılan bir eklenti, daha evvel bu geri bildirimde bulunan olmamıştı.

GNCTürk
16-04-2012, 21:45
valla bende anlamadım akar abi mozilla ve goole chromede denedim ama hep betik hatası aldım ve direk çekirdek mootols js içinde hata verdiği için kaldırdım ben de anlamadım açıkcası...saygılar..