PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ world news 2 teması yardım

Trainer
19-04-2012, 20:00
ilk defa joomla kuracagım. siteme bu temayı kurmaya calısıyorum anca demodaki gibi video yada diğer menuler cıkmıyor.
kategorileri düzenleyemiyorum.
gk_twn2_J!25
gk_twn2_quickstart_J!25
gk_twn2_rest_files_J!17 gibi zipli dosyalar var. hepsini upload ettim. ancak siteye yansımadı(tema geldi ama demodaki gibi değil çok sade),kategori ekliyorum ama görünmüyor.

bir de hazır kurulmus site demo ftpsi var.yukluyorum ftpye ancak yine aynı. temayı kullananlar varsa nasıl düzenlendiğini biraz anlatabilirmi veya kurulumunu.
şimdiden teşkler

mhusty
19-04-2012, 20:17
Quickstart kurulumu yapmanız gerekmektedir...

Akar
19-04-2012, 20:19
ilk defa joomla kuracagım. siteme bu temayı kurmaya calısıyorum anca demodaki gibi video yada diğer menuler cıkmıyor.
kategorileri düzenleyemiyorum.
gk_twn2_J!25
gk_twn2_quickstart_J!25
gk_twn2_rest_files_J!17 gibi zipli dosyalar var. hepsini upload ettim. ancak siteye yansımadı(tema geldi ama demodaki gibi değil çok sade),kategori ekliyorum ama görünmüyor.

bir de hazır kurulmus site demo ftpsi var.yukluyorum ftpye ancak yine aynı. temayı kullananlar varsa nasıl düzenlendiğini biraz anlatabilirmi veya kurulumunu.
şimdiden teşklerBahsettiğiniz ücretli bir temadır, detaylı bilgiyi ancak Özel Üye forumlarımızda edinebilirsiniz. Genel bilgi tarafında söyleyebileceğimiz şey ise şu;
quickstart paketleri normal joomla şeklinde kurulur. O paketi ona göre kurun, demo olduğu gibi gelir. Bu konuda genel forumlarımızda daha fazla bilgi alamazsınız.

Trainer
19-04-2012, 20:34
tamam da normal joomla şeklinde kurmak derken? eklenti yonetimi kur bölümünden yapıyorum herşeyi zaten. sadece o videodur veya diger modulleri nasıl yukleyecegim.normal joomla bilgisine sahip biri değilim joomlanın mantıgını anlayamadım maaslef :( videolarda hep zipliyi yukluyorlar.ama bende hep zip hemde ftp var. ftpyi yuklesemde görmüyor. siz bi ftpyi nasıl bir siteye atıp çalıstırabilirim onu açıklayabilirmisiniz?veya bir kaynak?

Akar
19-04-2012, 20:51
tamam da normal joomla şeklinde kurmak derken? eklenti yonetimi kur bölümünden yapıyorum herşeyi zaten. sadece o videodur veya diger modulleri nasıl yukleyecegim.normal joomla bilgisine sahip biri değilim joomlanın mantıgını anlayamadım maaslef :( videolarda hep zipliyi yukluyorlar.ama bende hep zip hemde ftp var. ftpyi yuklesemde görmüyor. siz bi ftpyi nasıl bir siteye atıp çalıstırabilirim onu açıklayabilirmisiniz?veya bir kaynak?Hayır eklenti kurulumu değil, Joomla kurulumu diyorum ben :) Quickstart paketi, gördüğünüz siteyi içeren bir Joomla paketidir. Joomla kurar gibi onu kuracaksınız. Var olan site üzerine kurulmaz.

Trainer
19-04-2012, 20:55
tamam tamam anladım :D google sağolsun. herşeye bir isim takmışlar hızlı başlat ta ne demek diyordum bende :) ftpye,kurulumu yap. mantık basitmiş. ilginiz için sağolun. bir de antolojideki gibi şiir bölümü olacak sitede.joomla modulu görmüştüm ama bulamadım. adını unuttum. linkini paylaşırmısınız? bu son ricamdır:)