PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UddeIM hatası

IceMan
21-04-2012, 21:10
Merhaba UddeIM'in direkt kurunca bu hatayı alıyorum.
JInstaller: :Install: XML ayar dosyası bulunamadı.

Zip'li paketi çıkartıp içindeki com_uddeim'i yükleyince de:

SQL error when attempting to save a messageDB işlevi 1146 numaralı hatadan ötürü başarısız
Table 'grafidunya.ali0_uddeim' doesn't exist SQL=INSERT INTO ali0_uddeim (fromid, toid, toread, message, datum, systemflag, disablereply, systemmessage, totrashoutbox, totrashdateoutbox) VALUES (42, 42, 0, 'uddeIM!e Hosgeldiniz Basariyla uddeIM Kuruldu. Farkli temalar ile bu mesaji goruntulemeyi deneyin. UddeIM yonetim bolumunden ayarlayabilirsiniz. uddeIM gelisen bir projedir. Eger hata yada eksik bulursaniz, UddeIMi beraber daha iyi yapmak icin lütfen bana yazın. Iyi sanslar ve eglenceler!', 1326910380, 1, 1, 'uddeIM', 1, 1326910380)
SQL =
INSERT INTO #__uddeim (fromid, toid, toread, message, datum, systemflag, disablereply, systemmessage, totrashoutbox, totrashdateoutbox) VALUES (42, 42, 0, 'uddeIM!e Hosgeldiniz

Basariyla uddeIM Kuruldu.

Farkli temalar ile bu mesaji goruntulemeyi deneyin. UddeIM yonetim bolumunden ayarlayabilirsiniz.

uddeIM gelisen bir projedir. Eger hata yada eksik bulursaniz, UddeIMi beraber daha iyi yapmak icin lütfen bana yazın.

Iyi sanslar ve eglenceler!', 1326910380, 1, 1, 'uddeIM', 1, 1326910380)

Hatasını alıyorum. UddeIM'i nasıl sorunsuz kurabilirim?

Akar
21-04-2012, 21:33
UddeIM büyük bir eklenti. Öncelikle kurulum için iç paketleri kullanmalısınız. Bunun dışında paketin büyüklüğü sebebiyle soun yaşarsanız, kurulum denemesinin ardından Keşfet bölümünden eklentinin listede görünüp görünmediğine bakın. Görünüyorsa oradan kurun. Değilse paketi klasöre çıkartıp tmp dizinine yükleyerek dizinden kurulum yöntemini deneyin.