PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Phoco Download Bileşen Hatası

kuantum9
29-04-2012, 07:58
Arkadaşlar slm, siteme phoco download bileşenini yükledim ancak kategori bölümünde ve diğer kısımlarda şöyle bir hata veriyor bu hatanın sebebi sizce ne olabilir ?

Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/erdemtas/public_html/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 263

Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/erdemtas/public_html/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 263

kuantum9
29-04-2012, 12:54
Arkadaşlar hatanın nedenini buldum aynı dikkatsizliği başka arkadaşlarda yaşamasın diye yazıyorum, phoco download dosya indirme bileşenini sitenize kurduktan sonra sonra birde panelde artı install ve upgrade isminde iki seçenek çıkıyor, ben bileşeni nasılsa kurdu diye direkt photo download paneline girdim ve orada bu hata ile karşılaştım, bileşeni sildim baştan kurdum sonra bahsettiğim install sekmesi ile baştan aktifleştirdi ve çalıştı. Yükledikten sonra panelinize birde aşağıda reklamı gibi duran install sekmesi var ona basınca hata kayboldu.

Akar
29-04-2012, 17:54
Evet Phoca eklentileri bu şekilde, kurulum işleminin son adımı sanki kurulum bitmiş gibi geliyor. Orada kurulum için install düğmesini kullanmak lazım. Teşekkürler.

yahyahoca
17-06-2012, 13:10
Evet Phoca eklentileri bu şekilde, kurulum işleminin son adımı sanki kurulum bitmiş gibi geliyor. Orada kurulum için install düğmesini kullanmak lazım. Teşekkürler.
Teşekkür ediyorum hocam. İlk kurduğum sitede bu problemi halletmiştim. 2.kurduğum sitede bir türlü aklıma gelmedi. Bilgilendirme için tekrar teşekkürler.