PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WordPress Remix 3.0 Teması

clickhaber
08-05-2012, 13:29
Arkadaşlar, web sitesi yapmayı düşünüyorsanız sizlere tabii ki wordpressi öneriyorum. Çünkü hakikaten kullanımı karmaşık olmayan, çok basit bir yönetim paneli var. Bilgisayar web sitesi yapımından çok anlamayan kişilerin bile kolaylıkla kullanabileceği bir temadır wp. Ayrıca Google ve diğer arama motorlarıyla da çok uyumlu. Siteye yazdığınız bir yazı dakikalar sonra Google tarafından indekslenebiliyor. Eğer, wordpressi düşünüyorsanız size wp Remix 3.0 temasını özellikle tavsiye ediyorum. Çünkü tek bir tema ile adeta tam bir paket program almış oluyorsunuz. Çok amaçlı, akla gelebilecek hemen hemen her olası sayfa düzenini kapsar sorunsuz bir tema. Çoğu diğer temalar sadece Ana Sayfa ve blog Sayfa sunarken, Remix farklı düzenleri ile bir web sayfasında size lazım olan bütün özellikleri yansıtıyor. wp remix 3.0 temasını buradan (http://ab231unah84x8v9u4lm7kpbv5s.hop.clickbank.net/) inceleyebilirsiniz.

mhusty
08-05-2012, 14:02
Wordpress veya başka bir CMS sistemi hepsinin amacı birbirlerinden farklı , wp ile blog ve haber tarzı siteler kurulabilir Joomla! ile portal tarzı siteler kurulabilir vs. Temayı örnek olarak göstermişsiniz iyi olmuş ama ben bu işte biraz reklam kokusu sezdim o yüzden o linki ordan kaldırdım... Üstelik ücretli bir tema . Tema tanıtımı yapacaksanız lütfen üreticinin kendi linkini veriniz.