PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Chrono Forms İmza Kaldır

hugeboss
09-05-2012, 05:38
Merhabalar Arkadaşlar..

Chrono Forms'un sonunda ki "Powered By ChronoForms - ChronoEngine.com" bu imzayı kaldırmak istiyorum.. fakat yasakmış ama bunun css dosyasına müdehale etmek serbestmiş .chronoform { display:none; } kodunu eklediğimizde kalkıyomuş bunu tam olarak hangi css dosyasına eklememiz gerekiyor ?

chrom de imzanın üzerine sağ tıklayıp öğeyi denetle dedim ve çıkan div'i bütün dosyalarda arattım fakat bu yazı dosyalar aasında çıkmadı.. sanırım mevcut imzayı dışarıdan bi link ile çekiyor..

Birde formu doldurup gönder dediğimizde beyaz bir sayfa çıkıyor ve tam ortasında da gene bu imza var pek hoş bir görüntü olmuyor bu. formu gönder dediğimizde orda siparişiniz alınmıştır gibi bir yazı yazmak istyrum acaba bna müdehale edebilirmiyim ?

Bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim..

angelaus
09-05-2012, 08:50
bu forumda daha önce paylaştım arama yapabilirsin

daha iyisi senin için elzem bir eklenti ise satınalman

mhusty
09-05-2012, 08:59
Copyright'in kaldırılması uygunmudur acaba ?

Akar
09-05-2012, 13:36
Gizleme yapılabilir, display:none ile.

hugeboss
09-05-2012, 23:58
bu forumda daha önce paylaştım arama yapabilirsin

daha iyisi senin için elzem bir eklenti ise satınalman

Hocam arattım fakat bu konu hakkında bir bilgi bulamadım..

Gizleme yapılabilir, display:none ile.

Akar hocam display:none ile yapılıyomuş evet. konuyu açmadan önce google'de arattım daha önce böle istekler olmuş. fakat bu kodu tam olarak hangi css dosyasına ekliyeceğiz onu öğrenmek istiyorum..

Birde formun sonunda gözükmesi sıkıntı değil fakat formu doldurup gönder dediğimizde beyaz bir sayfa ve ortada kocaman chorono formun imzası var işte bunu nasıl düzenliyebilirim..

Birde şöel bir sorun oluştu onuda yeni fark ettim.. mail ayarlarını php mailden smtp'ye çevirince üyelik kaydında sıkıntı oluyo hatalar vermeye başladı..

Sitenin linkini isteyenlere özelden atabilirim..

Herkese iyi çalışmalar dilerim yardımlarınız için teşekkür ederim..

Akar
10-05-2012, 01:09
Posta gönderim ayarlarınız sizin sunucunuzla ilgili bir durum. display:none eklemek için imzanın sitilini bir şekilde bulun, o sitili kendi css dosyanıza yazıp gizlemeyi yapın. Çok tasvip ettiğim bir yöntem olmadığından sadece yöntem söylüyorum. Detaylarını kendiniz tesbit edebilirsiniz. Sitedeki css sınıflarını firebug ile görebilirsiniz.

hugeboss
10-05-2012, 01:26
Posta gönderim ayarlarınız sizin sunucunuzla ilgili bir durum. display:none eklemek için imzanın sitilini bir şekilde bulun, o sitili kendi css dosyanıza yazıp gizlemeyi yapın. Çok tasvip ettiğim bir yöntem olmadığından sadece yöntem söylüyorum. Detaylarını kendiniz tesbit edebilirsiniz. Sitedeki css sınıflarını firebug ile görebilirsiniz.

Akar hocam, bende imza kaldırmaya karşı, yani genelde emeğe karşı saygım sonsuzdur fakat formu gönder tuşuna basıp gönder dedikten sonra tam karşımda o imzayı görmek hoş olmuyor formun altında gözükmesinde hiçbir sıkıntı yok Allah razı olsun adamlar yapmış kullanıyoruz ama gönder dedikten sonra ki o imza hiç hoş durmuyo..

Sunucu ayarlarına bakıyorum şimdi hocam umarım hallederim, cevaplarınız için çok teşekkür ederim Allah razı olsun..

Akar
10-05-2012, 01:41
Lütfen Türkçe kullanımına da biraz özen gösterelim, kelimelerin sonlarını, r harflerini falan yutmayalım.

hugeboss
10-05-2012, 01:45
Lütfen Türkçe kullanımına da biraz özen gösterelim, kelimelerin sonlarını, r harflerini falan yutmayalım.

Düzenledim hocam uyarınız için teşekkürler. Acele edince böyle oluyor :)

Şerafettin
04-03-2013, 22:05