PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Joomlart lisans detayları ve tema alımı

ErcümentaL
03-01-2012, 12:57
Merhaba

Öncelikle siteniz hayırlı olsun. Umarım biz acemi joomla kullanıcılarına en yararlı kaynak olmaya devam edersiniz.

Ben joomlart temalarından 2 tanesini beğendim 2 ayrı sitemde bu temaları satın alarak kullanmak istiyorum. Fakat ingilizcem iyi değil ve hangi lisansı satın alacağımı anlayamadım. Google translate ile çevirdim detayları ama yanlış birşey yapmak istemiyorum.

Yardımcı olursanız ve temayı başarıyla satın alabilirsem, tema kullanmada takıldığım nokta olursa joomlartın Türkçe desteği var mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

kerimsarigul
03-01-2012, 13:18
Selamlar.
1. joomlart.com un Türkçe desteği yok. Eğer destek alacaksanız İngilzice yazışmalısınız.
2. Joomlart.com'da üyelik 1 dpamin için 59 Dolar, 3 domain için 70 dolar. Bu parayı ödediğinizde sadece 1 temayı değil Joomlart.com'un tüm temalarını kullanabilirsiniz. Ama sadece kaydettiğiniz domainlerde. Üye olurken benim domainim şu diyorsunuz ve üye oluyorsunuz. istediğiniz kadar temayı kullanabiliyorsunuz...

Akar
03-01-2012, 13:24
Özel üyelerimiz, forumlarımızın özel üye bölümünde ücretli eklentiler ile ilgili bilgi paylaşımlarından yararlanabiliyor. Joomlart ve diğer tema üreticilerinden Türkçe destek veren benim bildiğim kadarıyla yok. Bu yaygın da bir sorun. Özel üyelik statüsünü öncelikle bu sebeple oluşturduk. Özel üyelik hakkında:
Özel Üyelik Nedir? - Joomla Portalı (http://www.joomla.gen.tr/ozel-uyelik-nedir)

cihangir
03-01-2012, 14:17
ben joomlart uyelığım var son derece basit paypaldan uyeliği aldım...

ErcümentaL
03-01-2012, 14:31
Selamlar.
1. joomlart.com un Türkçe desteği yok. Eğer destek alacaksanız İngilzice yazışmalısınız.
2. Joomlart.com'da üyelik 1 dpamin için 59 Dolar, 3 domain için 70 dolar. Bu parayı ödediğinizde sadece 1 temayı değil Joomlart.com'un tüm temalarını kullanabilirsiniz. Ama sadece kaydettiğiniz domainlerde. Üye olurken benim domainim şu diyorsunuz ve üye oluyorsunuz. istediğiniz kadar temayı kullanabiliyorsunuz...

Verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkür ederim. O zaman benim 3 domain için 70 dolarlık üyeliği almam gerekiyor. "JATC Standard Membership" oluyor değil mi bahsettiğiniz?

kerimsarigul
03-01-2012, 17:18
Evet. JATC Standard Membership 1 yıllık 70 dolarlık olanı seçip üye oluyorsunuz. Üyelik sonrası panelde domain kaydet diye menü var oradan istediğiniz 3 domaini kaydedebilirsiniz. Domain isimlerini kayıtta acele etmeyin. önce temayı indirin kurun tam olarak evet ben bu domainde bu sitenin temalarını kullanacağım dediğinzide domaini kaydedin. Ben de bu konuda kötü bir tecrübe yaşadım. Üye oldum hemen girer girmez domainleri akydettim, ama sonra bağta siteden temalar daha hoşuma gitti. Doalyısıyla buradaki domain haklarım bitmiş oldu. Şu an için durum aynı mı bilmiyorum. Yazarken aklıma geldi paylaşayım dedim...