PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Sayfadaki haberleri tıklayınca en altta çıkıyor

sadya
18-05-2012, 09:39
merhaba abuk subuk bir başlık oldu galiba ama sorun şu asıl abuksubukluk joomla nın 2.5 inde ben siteme haber bileşeni olarak News Pro Gk4 veya aidanews yükledim herşey güzel gözüküyor fakat ayarlardanda sadece anasayfada gözük kısmını iişaretliyorum ama haberin üstüne tıklayınca normalde sadece hangi haberi tıkladıysan onun tek açılması gerekirken bu 2.5 versiyonunda ana sayfada ne varsa yerli yerinde duruyor tıkladığım haberde bütün bunların en altında gözüküyor tabi sayfayı aşağı doğru çekmessen açılmadığını düşüneceksin ben bunu nasıl yapacam vallah acil imdat yani

Karşı
18-05-2012, 10:12
merhaba abuk subuk bir başlık oldu galiba ama sorun şu asıl abuksubukluk joomla nın 2.5 inde ben siteme haber bileşeni olarak News Pro Gk4 veya aidanews yükledim herşey güzel gözüküyor fakat ayarlardanda sadece anasayfada gözük kısmını iişaretliyorum ama haberin üstüne tıklayınca normalde sadece hangi haberi tıkladıysan onun tek açılması gerekirken bu 2.5 versiyonunda ana sayfada ne varsa yerli yerinde duruyor tıkladığım haberde bütün bunların en altında gözüküyor tabi sayfayı aşağı doğru çekmessen açılmadığını düşüneceksin ben bunu nasıl yapacam vallah acil imdat yani

Şimdi şöyle oluyor manşet haberleri yayınladığın modüller haberleri kategoriden çekiyor sanırım.. Bu kategorinin adı manşet haberler olsun.. Daha sonra bir menü açıyorsun adı ne istersen o olsun bu menüyü kategori blogu olarak temanda olmayan bir modül pozisyonunda yayınlıyorsun..
Manşet haber modülünüde sadece anasayfa da yayınlıyorsun açtığın menü sayfasında yayınlamıyorsun

Forumda da bir kaç kez açıldı konu arama yapsaydınız keşke acil deyip boş beklemektense

sadya
18-05-2012, 15:17
çooooooooooookkkkk teşekkürler baya ir uğraşmıştım olmamıştı forumda ne isimle arayacağımı bilemediğim için aramamıştım yardımlarınız için teşekkürler