PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.7.3 den 2.5.4 Sürümüne Yükseltme'de HATA

hugeboss
19-05-2012, 20:29
Merhabalar arkadaşlar..

1.7.3'den 2.5.4 sürümüne yükseltmeye çalışıyorum Joomla 2.5.4 Türkçe Yayınlandı, İndirin - Joomla Portalı (http://joomla.gen.tr/joomla/394-joomla-2-5-4-turkce-yayinlandi-indirin) <<< Bu linkteki "Joomla! 1.7 için Joomla! 2.5.4 Türkçe Yükseltme ( 6,86 MB )" isimli paketle yükseltmeye çalışıyorum fakat kurulum tam bitecek gibi olurken hata veriyor..

Paketin altında yazan bütün güncelleme yöntemlerini denedim
"Bu paket ile güncelleme, eklenti kurulumu şeklinde kullanılabilir. Paketi indirip masaüstünden göstererek ya da adresi kopyalayıp Adresten Kur alanından kurarak veya paketi klasöre çıkartarak tmp dizinine yükleyip Kurulum Dizini alanından kurarak güncelleme yapabilirsiniz." <<< yani bunları fakat hiçbiri işe yaramadı..

Daha önce 1.7.3 den 2.5.3'e yükseltme paketi ile sorunsuz kurmuştum fakat şu an hata veriyo anlamadım..

acaba yükseltme paketini direk ftp den dosyaların üzerine yazdırsam olurmu sizce ?

ve birde sorun htaccess.txt dosyasından kaynaklı olabilir mi ? çünkü şu an yükseltme yapmaya çalıştığım sitede seo özelliği aktif edilmiş durumda yani htaccess.txt dosyası şu an .htaccess konumunda seo özelliğini iptal ettikten sonra mı yapsam acaba ?

yardımalrınız için şimdiden teşekkür ederim herkese iyi çalışmalar dilerim..

M.Enes AYDÜZ
07-07-2012, 01:10
Eklenti yöneticisinden Güncelle bölümüne geldiğinizde burada güncel sürüm olarak 2.5.x sürümü gözükmüyor mu?