PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firma rehberi ve çoklu üyelik

Oscar
24-05-2012, 01:10
Merhaba arkadaşlar joomla 2.5 uyumlu en iyi ve kullanışlı firma rehberi için önerebileceginiz bileşenler varmı ve Sobi2 ile sobipro arasındaki fark nedir

ayrıca

joomlada 2 ayrı üyelik nasıl yapabiliriz örnegin müşteri ve firma girişleri kayıt olurken iki ayrı seçenek olacak zaten firma kayıtı ücretli olacak bunun için herhangi bir fikirleriniz varmı

saygılarımla iyi çalışmalar

Nizamettin AKSU
30-06-2012, 09:08
Bilmeden cevap veriyorum kusura bakma :)) Joomla üyelik için Community Builder programı var.. Hatta bunun bi lugini var normal login modülden bile register desen Community builder register sayfası açılıyor.. Demek istetiğim bu program zaten üyelik sistemi için yapılmış... İstersen bu programı bi araştır..

Seyfullah
30-06-2012, 10:29
Bende merak ediyorum, aslinda böyle bir proje rafta bekliyor.. bir bakalim, hangi bilesenler varmis.. :)

sanirim K2 bileseni cok is cikarir gibi, bir denemek lazim.

Nizamettin AKSU
30-06-2012, 11:31
Bende merak ediyorum, aslinda böyle bir proje rafta bekliyor.. bir bakalim, hangi bilesenler varmis.. :)

sanirim K2 bileseni cok is cikarir gibi, bir denemek lazim.

Googlede Joomla 2.5. Business Directory diye arama yaptığımda ikinci sırada sobi2 üçüncü sırada mosetstree çıkıyor... Bu programlarında çok ismini duydum ünlü programlar ama hiç kullanmadım.. Sobi2nin 2.5 versiyonu yok gibi.. Mosetstreenin 2.5 versiyonu mevcut... Ayrıca çok önemli bişeyi belirteyim.. Sh404sefte standart olarak mosetstree plugini geliyor yani bu demektirki mosetstree urllerini istediğin gibi düzenleyebilirsin... ve başka güzel bir avantajı mosetstreenin.. Xmapte standart olarak mosetstreeyi destekliyor.. Yani site haritasında mosetstree urlside gözükecek demek...

Birde googlede hemen çıkmayan Yootheme fmasının ZOO programında business directory diye bi app var.. Ordada aynı şekilde firma rehberi yapabilirsin.. Tabi ek olarak sh404sef ve xmap için plugin bulman gerekiyor.. Plugin olduktan sonra zooda eminim iş görür.. Ben ZOOnun her zaman Product Catalog appsini kullandım her zamanda çok memnn kaldım...

K2 ile bence hiç uğraşma :))

alpeki99
30-06-2012, 11:33
K2 yi bende pek tavsiye etmiyorum. 2 tip üyelik olacak bunuda üye grupları oluşturarak halledebilirsin. Ödeme bildirimi yapanları firma grubuna taşırsın.