PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Chrono Form Bilgilerin Gözükmemesi..

istbal
29-05-2012, 10:09
http://forum.joomla.gen.tr/genel-konular/568-chrono-forms-gonderilen-formlari-icerik-yoneticisine-tasimak-detayli-ders-4.html

Merhaba Arkadaşlar

Anket girişi yapıldıktan sonra aşağıdaki bilgiler çıkıyor.Ancak detaylar çıkmıyor..

Adınız Soyadınız {Ad Soyad}
Telefon Numaranız {Telefon}
e-mail Adresiniz {mail}
Araç başında tanıtım ister misiniz? {Arac Basında Tanıtım ister misiniz?}
Test sürüşü yapmak ister misiniz? {Test Surusu Yapmak ister misiniz?}
Kampanyalarla ilgili bilgi almak ister misiniz? {Kampanyalarla ilgili bilgi almak ister misiniz?}
Takas aracınızla ilgili expertiz yapılmasını ister misiniz? {Takas aracınızla ilgili expertiz yapılmasını ister misiniz?}
Arac Satın Alırken Neye Dikkat Edersiniz.? {Arac satın alırken neye dikkat edersiniz?}
Yorumunuz {Yorum}

B Group checkbox bilgileri çıkmıyor..Yazılan Ad soyad ve Telefon bilgileri yukardaki gibi çıkıyor..Nerde hata yapmış olabilir..Smtp ayarladım...

istbal
29-05-2012, 13:57
Mail Yönlendirmesi ile gelen bilgi

Adınız Soyadınız {Author}
Telefon Numaranız {Telefon}
e-mail Adresiniz {Author}
Araç başında tanıtım ister misiniz? {Author}
Test sürüşü yapmak ister misiniz? {Author}
Kampanyalarla ilgili bilgi almak ister misiniz? {Author}
Takas aracınızla ilgili expertiz yapılmasını ister misiniz? {Author}
Arac Satın Alırken Neye Dikkat Edersiniz.? {Author}
Yorumunuz {Author}

Akar
29-05-2012, 17:20
Detaylar nedir anlayamadım?

istbal
29-05-2012, 17:32
Detaylar nedir anlayamadım?

formu dolduran kişilerin bilgileri çıkmıyor.Ad soyad;Telefon;Mail;Yorum gibi bilgilerin içerikleri çıkmıyor...

Smtp olarak ayarladım..Yinede gözükmedi..Bir kod mu eklenmesi gerekiyor acaba.?

istbal
29-05-2012, 17:33
Ayrıca hangi tikleri tıklamış o bilgileride göremiyorum..Form gayet iyi çalıştı..İçerikler boş sorular görünüyor..

Akar
29-05-2012, 18:40
Şimdi anladım :) Tamamı mı boş geliyor? Form alanlarının id.lerinde değişiklik yaptınız mı? E-posta şablonunu otomatik olarak yeniletip dener misiniz tekrar?

istbal
29-05-2012, 18:52
id lere nasıl bir bilgi vermeliyim. dolduranın bilgisi gelmesi için..

Email Template güncelledim...Evet hayır gibi seçenekler boş geliyor. :)
Hepsi boş hocam tıpkı hayat gibi..

istbal
29-05-2012, 19:09
birde devamlı bir mail gelme hali var..sayfaya girdiğinde cevaplamasan bile mail düşüyor.

Akar
29-05-2012, 19:24
İlginç, eposta şablonu sadece otomatik oluşturulsa bile o bilgilerin düzgün gelmesi lazım. Bilemiyorum neden olabilir.

istbal
29-05-2012, 22:28
Joomla iletişim sayfası default olarak ayarlı ve maile direk düşüyor..Bu formunda aslında default olarak düşmesi gerekiyor mantık olarak ama anlamadım bende..